Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Вер 2016

Андрій Вдовиченко: «Я стану щасливим, коли зможу змінити ситуацію в моєму місті і в Україні»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Андрій Вдовиченко – герой Щастя на НародUA. "Щасливим я почуваюся, коли подорожую, відвідую нові місця, знайомлюся із новими людьми, отримуючи при цьому величезну кількість позитиву", - говорить він.

Андрій Вдовиченко, 25 років, м. Бердичів Житомирської області. За освітою ветеринар, працює у зоомагазині. Також займається громадською діяльністю. Організовує і проводить у своєму місті літературні зустрічі, пише вірші, любить грати в театрі.

Що таке щастя?

Щастя для мене - поняття досить ефемерне. Було раніше. Але з кожним роком життя приходить більш чітке розуміння того, що є щастям для мене.

Зараз можу виділити кілька аспектів, з яких складається особисто моє щастя.

Перший: кожен день переживати велику кількість емоцій, слухати улюблену музику, ділитися своєю радістю з оточуючими, не надто задумуючись про завтрашній день.

Другий: розуміння того, що мої слова чи справи допомогли людям у важких життєвих ситуаціях.

Третій. Одного разу мене запитали, коли я дійсно зможу відчути себе щасливим. Трохи подумавши, я дав відповідь. Я стану щасливим, коли зможу змінити ситуацію в моєму місті і в Україні настільки, що буду бачити людей, котрі хочуть не виїхати звідси, а залишитися. Коли люди не будуть жити на межі бідності. Коли люди матимуть змогу займатися улюбленою справою, при цьому забезпечуючи себе і свою сім'ю. Якщо я зможу досягти цього, то буду почувати себе щасливим. Нехай така ситуація і здається утопією, але я прагну цього.

Можу навести приклад із власного життя. Щасливим я почуваюся, коли подорожую, відвідую нові місця, знайомлюся із новими людьми, отримуючи при цьому величезну кількість позитиву. Цьогоріч це була поїздка на фестиваль Вудсток, що відбувся на території замку Свірж, на Львівщині.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему