Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Серп 2015

Андрій Кучма: «Щастя - це мирне небо»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Андрій Кучма - герой Щастя на Народ UA. "Сім’я - це найбільший і найцінніший дарунок, яким тільки може бути наділена людина", - каже він.

Андрій Кучма, 31 рік, львів’янин. Юрист. Любить активний відпочинок, подорожі, командні види спорту, останні два роки займається фітнесом. Та, мабуть, все ж таки особливе місце серед його захоплень займає плавання.

«Ніщо так не бадьорить, і не освіжає, як вода, – каже, Андрій. - Плавання активізує внутрішні сили і енергію, надає тонусу, сприяє зміцненню духу і тіла. Зовсім недарма кажуть, що вода – це життя. Таки правда».

-        Щастя – це сукупність абсолютно різних аспектів життя, які переплітаючись між собою, дають відчуття радості і задоволення.

Щастя – це мирне небо над головою, це коли ти знаєш, що дорогі тобі люди в безпеці, живі і здорові. Щасливою людину робить наявність, в житті щирих і вірних друзі. Ті, які, двадцять чотири години на добу, при потребі готові прийти тобі на допомогу, і їх про це навіть не треба просити.  

Щастя – це коли зранку хочеться йти на роботу, бо вона приносить тобі моральне і фінансове задоволення,  це дружній колектив, в якому приємно працювати. Це коли ти ввечері виснажений, але усміхнений поспішаєш додому, бо знаєш, що на тебе там чекають, що ти потрібний і важливий для когось. 

Щастя – це бути батьком двох, а то й трьох малюків, і коханим чоловіком. Бо сім’я - це найбільший і найцінніший дарунок, яким тільки може бути наділена людина.  

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему