Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


06 Лист 2015

Андрій Коцюмбас: «Щастя - це творити добро людям»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Андрій Коцюмбас - герой Щастя на Народ UA. "Кожен з нас прийшов у цей світ заради того, щоб зробити його хоч трішки кращим", - говорить він.

Андрій Коцюмбас – житель селища Соколівка, Львівщина. У минулому тренував команду Олеського ліцею по настільному тенісу, яка в результаті посіла друге місце у першості України. Вивчає літературу, світову історію, точні науки. Зокрема фізику, математику, програмування. Улюблені заняття – музика (гра на фортепіано), спорт, живопис (малює портрети людей), філателія (головна тематика – художні картини). Пише вірші. Вирощує квіти…

- Бути щасливим – це творити добро людям, не чекаючи нічого взамін. Робити це просто для чого, щоб сьогодні вони стали хоч трішки щасливішими, ніж були учора. Правду кажучи, мене неабияк тішать їхні усміхнені, радісні обличчя. Вони зігрівають мені серце. Тому, мабуть, це все, що мені треба для щастя.

Більше того, лише таким чином ви є в мирі самі з собою. Адже, зрештою, кожен з нас прийшов у цей світ заради того, щоб зробити його хоч трішки кращим. І коли ви ділитесь з кимось частинкою своєї любові, добрим словом чи вчинком, підтримкою, чи просто вдалим жартом, - ви, самі того не бажаючи, тут же наповнюєтесь зсередини таким теплом і приємним світлом, що ці переживання ні з чим не порівняти.

Ви віднаходите гармонію в собі. Вам стає спокійно і затишно, де б ви не були, і що б не робили. Вас переповнює любов, якою ви ділитесь, а вона лише збільшується всередині, а не зменшується.

Це стає вашим природнім станом. 

Думаю, це і є те щастя, до котрого кожен з нас повинен прагнути за життя. Більше того, мабуть, це те, заради чого ми всі тут, на цій планеті.

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему