Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лип 2016

Андрій Берездецький: «Бог, Віра, Надія і Любов – це все і є Щастя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Андрій Берездецький – герой Щастя на НародUA. "Людина створена для того, щоб приносити щастя іншій людині, і дуже часто в цьому егоїстичному світі, яким ми самі його зробили, ми цього не помічаєм, а Щастя - це Любов", - стверджує він.

Андрій Берездецький, 29 років, живе на Львівщині. Хобі: малювання, їзда на велосипеді і плавання.

Що таке щастя?

Напишу свій секрет щастя і його розуміння :). Якщо коротко, то в кожної людини свої цінності і розуміння того, що таке Щастя. Для когось це нарешті виплатити кредит, для когось це омріяне авто і інші матеріальні речі, (їх насправді дуже багато, бо скільки людей, стільки думок і бажань, і зазвичай вони різні, бо люди є різні) а для когось щастя це Тепло, тепло думки, що люди, яких ти любиш, живі, здорові, тепло від того, що ти маєш кому сказати «я тебе кохаю» і почути взаємність у відповідь, навіть тепло від того, що можеш задивлятись у безмежні очі і просто торкатись тої людини, яка для тебе дуже багато означає. Достойні люди заслуговують на щастя, і той щасливий, хто відчув це щастя, бо тільки воно здатне змінити людину до невпізнаваності. Це щастя називається любов!

p2MQLVnXUmQsI1TippUc2E

А якщо сказати ще коротше і лаконічніше, то особисто для мене Щастя - це любляча здорова повноцінна сім’я (бо для чого тоді нас Бог створив, для того, щоб заробляти гроші і жити у своє задоволення?... Не повірю!). Людина створена для того, щоб приносити щастя іншій людині, і дуже часто в цьому егоїстичному світі, яким ми самі його зробили, ми цього не помічаєм, а Щастя - це Любов.

Якось давно я написав цей трішки "філософський" вірш-прозу роздум того, що таке щастя, тепер ділюсь з вами секретом Щастя :). Воно складається із таких обов’язкових компонентів: Бог, Віра, Надія і Любов - це все і є Щастя!...

 

Фото надане героєм

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему