Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


16 Серп 2015

Андріана Леле: «Щастя - у дрібницях, з яких складається життя»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастям з Народ UA ділиться Андріана Леле. Її інтереси - журналістика, література, кіно, суспільство, подорожі, реклама.

Кажуть: «для щастя потрібно двоє», «щастя не у грошах», або «щастя для кожного різне», одним словом, скільки людей - стільки думок. Люди говорять, а від їх розмов не завжди стаєш щасливим, а часом і взагалі нещасним, то як досягнути «нірвани», не маючи нічого, і чи можливо ощасливитись на рівному місті?

Як не крути, але мільйонером негайно не станеш, закоханим теж за мить не будеш, як і не зцілишся від недуги, на це потрібно час! Але все ж, є речі які роблять тебе щасливим кожної секунди, варто лише їх помітити. Щастя - у дрібницях, бо ж з них, зрештою, і складається життя.

Щастя - це коли ти прокидаєшся від жахливого кошмару, і розумієш, що у безпеці і це жахіття тільки сон.

Це також застрибнути у ліжко зі свіжими, чисто-випраними простирадлами, вдихнути їх аромат і розслабитись.

Зігріти, нарешті, холодне ліжко і відчувати тепло, або, навпаки, перевернути подушку на прохолодний бік.

Прокинутись до дзвінка будильника та зрозуміти, що можна спати ще годину. Лежати у теплому ліжку, слухати музику дощу та просто мріяти. Скільки щастя лише у одному ліжку, ви ще навіть не прокинулись і не підвелись, не зібрались на роботу і не поснідали, але уже щасливі.

Збираючись на роботу, вдягнути нову, нещодавно придбану річ, почути несподіваний комплімент, чи зустріти на собі погляд протилежної статі (дуже вродливої статі).

Отримати непередбачуване повідомлення на телефон. Неочікувано знайти забуті гроші у сумочці чи кишені, або знайти листівку чи старе фото у книжці, або ж, читаючи улюблену книгу, бачити, що до її кінця ще багато сторінок.

Щастя – влучити у сміттєве відро з першого разу на відстані, отримати похвалу за свою роботу від шефа, почути подяку за допомогу колезі.

На обіді - відкусити круасан чи булочку там, де найбільше шоколаду чи повидла, а вдома відкрити холодильник, набитий тими стравами, які залишилися після вечері або паті.

Зрештою, просто відчувати пісок, що з рук сиплеться, чи гойдати ногами у воді, чхнути декілька разів підряд, або просто послизнутися і не упасти, відчути промінчик сонечка на тілі і зробити перші ковтки води у спеку, а після важкого дня скинути взуття чи підбори.

Все це, і багато іншого, складають твоє життя і роблять його таким, яким воно є. Часом по-дорослому важким і утомливим, а часом по-дитячому наївним і пустотливим, потрібно жити кожним днем, проживати кожну хвилину, радіти їй та сміятися так, щоб сльози текли від щастя.

Андріана Леле

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему