Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Груд 2015

Анастасія Журавлицька: «Щастя - це задоволення від простих речей»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Журавлицька - героїня Щастя на НародUA. "Взагалі для мене щастя - це мої близькі і рідні", - каже вона.

Анастасія Журавлицька, 23 роки, проживає у місті Львів. Улюблене заняття – це читання літератури. Цiкавиться подорожами, журналiстикою, iнновацiйниии технологiями та трохи анiме.

Що таке щастя?

Для мене щастя - це отримувати задоволення і радість від простих речей. Наприклад, я можу відчувати себе щасливою, відчувши навесні, після тяжкої, довгої зими ,тепло сонячного промінчика на обличчі. Можна відчувати себе щасливою від того, що купила морозиво, яке до того не куштувала, а воно виявилось справді смачним.

 Взагалі для мене щастя - це мої близькі і рідні. Я отримую задоволення від того, що проводжу з ними час, що вони мені посміхаються, розказують, що відбувається в їхньому житті, що їх турбує, що тішить...

Також, для мене щастя - це Новорічна Ніч. Ми завжди збираємось за родинним столом, в бабусиній вітальні, не залежно від того, що планує далі кожен з нас (чи спати потім вдома всю решту ночі, чи йти гуляти з друзями до ранку-бій курантів ми завжди слухаємо в родинному колі). Ця традиція овіяна теплом, ніжністю і любов’ю, тому вона для мене теж щастя.

Для мене щастя, коли мене розуміють, бо я не люблю непорозумінь, недоговорених фраз або ще щось в цьому дусі. Взагалі щастя - ще знаходити щастя в кожній дрібничці, в кожному дні, в кожній хвилині.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему