Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Лип 2016

Анастасія Висоцька: «Щастя всюди»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Висоцька – героїня Щастя на НародUA. "Кожна дрібничка в нашому житті є складовою щастя. Потрібно тільки роззирнутися", – стверджує вона.

Анастасія Висоцька, 26 років. Родом з Луганської області, наразі проживає у Львові. Поки що безробітня.

Що таке щастя?

Тільки ми вирішуємо бути нам щасливими чи ні. Кожен ранок, прокидаючись, я дякую Богові за все що маю: за батьків, за друзів, за можливість жити в омріяному місті.

Ми часто не цінуємо те, що маємо, адже кожна дрібничка в нашому житті є складовою щастя. Потрібно тільки роззирнутися.

От ідеш ти такий з роботи вичавлений, як лимон, вічно якісь проблеми на кшталт "грошейнема, щовдягти, колизарплата", а навколо тебе саме в цей час маса можливостей і прекрасних людей. А якщо подивитися трошки далі, то побачиш прекрасне місто, а якщо ще далі - яскраві зорі і місяць такий красивий сьогодні.

YpBLXU489mA

Лови кайф від посмішок дітей, від вуличних музик, від волошок, що їх біля базарчика бабця продає. Відчуй запашні аромати найближчої кав’ярні та пекарні за рогом. Подзвони мамі і погигикайте разом над татковими жартами, хай вона розповість тобі, як вдома пес навчився нової команди, а кицька народила трьох пухнастиків.

Ну на крайній випадок, якщо все вищезгадане не допомогло, - музику в вуха і під улюблену пісню йди в улюблений парк, а там дістаєш цікаву книгу з рюкзака і вмощуєшся на зеленій травичці. Щастя всюди.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему