Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Жовт 2015

Анастасія Шаталова: «Ми постійно шукаємо та бігаємо за щастям, а потрібно шукати радість»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Шаталова – героїня Щастя на Народ UA. «Радість ми можемо знайти, коли ми наодинці, в спілкуванні з Небесним Творцем, що заклав у нас це відчуття», – переконана вона.

Насті 20. Вона народилась у Маріуполі, зараз живе у Києві і навчається в КНУ ім. Тараса Шевченка на хімічному факультеті. Дуже любить допомагати людям і проводити час із дітьми. У її житті багато труднощів, але Настя завжди відчуває підтримку, і це дає її сили.

–   На мою думку, є два схожих поняття, які я хочу порівняти, щоби зрозуміти чим вони є. Це щастя і радість. На перший погляд, це одне і те ж, але ні, вони мають кардинальні відмінності. По-перше, щастя тимчасове, а радість довготривала. Щастя ми отримуємо від швидкоплинних задоволень, наприклад, від якоїсь покупки, від незначної, але очікуваної розмови тощо.

Ми постійно шукаємо та бігаємо за щастям, а потрібно шукати радість. Тому що радість ми знаходимо в собі, в спілкуванні з улюбленими людьми, з природою. Це те тепле відчуття всередині, що гріє. В нас закладено відчуття радості, але сучасні світові забобони рекламують і ставлять на «щастя».

Радість ми можемо знайти, коли ми наодинці, в спілкуванні з Небесним Творцем, що заклав в нас це відчуття. Тільки в Ньому ми можемо отримати цю безкінечну радість, незважаючи на обставини, які оточують нас. Ось чому Він сказав нам: «Завжди радійте!»

 

Фото надане героїнею.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему