Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


25 Вер 2018

Анастасія Серьогіна: "Щастя – бути вірною собі"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – бути собою, вільною і легкою, сильною і сміливою, безстрашною і хороброю", – розповідає Анастасія Серьогіна – героїня рубрики Щастя на НародUA.

Просто Жити з любов’ю в серці

42217535 487396955060019 3439577988671209472 n

Мене звати Анастасія. Мені 25 років. Живу у місті Лева. Захоплююсь самою можливістю Жити і Творити. Займаюсь тим, що створюю для діток щасливе, захопливе дитинство, з вмінням проявляти себе у світ і вміти приймати інших, будую для діток атмосферу, яка найкраще сприяє їхньому гармонійному розвитку.

Мрію відкрити садочок в якому дітки будуть повноцінно розвиватися і розкривати свій творчий потенціал, де ми будемо творити свій казковий світ, сповнений пригод і справжньої радості і чарівності, легко навчаючись і розвиваючись.

Обожнюю ходити в гори, співати пісні під гітару біля ватри, танцювати вільно, як прагне душа, плавати, кататись на велосипеді, говорити по душах, годувати потребуючих людей, прибирати сміття, сміятися, обійматися і просто Жити з любов’ю в серці.

Що таке щастя?

Для мене щастя в дуже простих, звичайних, щоденних моментах, дрібницях.

Для мене щастя, що у мене є можливість прокинутися зранку, відкрити очі і побачити світанок, почути спів пташок, встати на свої дві ноги, обійняти живих і здорових рідних серцю людей. Прийняти душ з теплою водою, випити шклянку води з медом і лимоном.

Колись мій дідусь на моє запитання про щастя, відповів: «Для мене щастя - спати під дахом, що не протікає». Для мене щастя – це про вміння цінувати і бути вдячним за те, що є у нашому житті, бачити красу у тому, що довкола нас. Для мене щастя в тому, що я займаюся своєю улюбленою справою – допомагаю весело і цікаво пізнавати дітками себе і світ навколо. В тому, що у мене теплі стосунки в сім’ї. Що у мене чудові друзі, з якими ми вміємо творити і витворяти.

42294026 461495811007384 6857676047031205888 n

Неймовірне щастя відчуваю, коли споглядаю красу природи, танцюю, співаю і просто залишаюся на одинці з собою і світом. Для мене щастя шукати, пізнавати, будувати стосунки з Тим, Хто все створив, Хто завжди з нами. Для мене щастя бачити чудеса людської доброти, коли мій друг бере додому мале кошеня, яке немає гарного вигляду, а потім виходжує його – і ніхто б ніколи не міг подумати, що колись воно було «бідненьким». Щастя дарувати просто так в потязі цукерки людям. Щастя говорити незнайомим людям компліменти і бачити посмішки на їхніх обличчях. Щастя дарувати квіти на вулиці Жінкам. Щастя посміхатися і бачити посмішки інших. Щастя, коли друзі спонтанно приходять зранку додому і роблять для тебе сюрприз, який на все життя залишається жити в серці. Щастя обіймати. Щастя їхати в потязі і слухати життєві історії мудрих бабусь. Щастя дарувати подарунки. Щастя ходити в сукнях. Щастя бути собою, вільною і легкою, сильною і сміливою, безстрашною і хороброю. Щастя бути вірною собі.

Як досягти щастя? Бути вдячним, вміти радіти тому, що є, звільнятись від страхів, комплексів, всього того, що забирає можливість жити тим життям, про яке ви мрієте, якого ви хочете, давати іншим те, що хочемо отримати, служити світу – нагодувати голодного, очистити парк чи ліс від сміття, дати підтримку… одвічні істини. І просто любити себе і цінувати. Тоді ця любов поллється рікою далі.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему