Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Бер 2016

Анастасія Поваленна: «Щастя - це гармонійне поєднання усіх сфер життя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Поваленна – героїня Щастя на НародUA. "З дитинства для мене було важливим творити, але з часом, вивчаючи закони Світу, зрозуміла, що будь-яке творіння необхідно якісно подавати", - розповідає вона.

Анастасія Поваленна, Львів, ведуча, тренер, телеексперт.

Що таке щастя?

За освітою я психолог, а за сферою діяльності – ведуча презентацій, урочистих подій та інших заходів. Отже можу спостерігати зовнішню яскраву сторону життя - різноманітні святкування, освідчення, драйвові вечірки. А освіта дає змогу бачити життя зсередини, розуміти, чому все відбувається так, а не інакше.

Щастя для мене - це гармонійне поєднання усіх сфер життя. Для мене важливо бути реалізованою професійно.

aC4AX pFHMgLju3Js7rCMk

Веду здоровий спосіб життя і присвячую цьому тренінги та майстер-класи.

З дитинства для мене було важливим творити, але з часом, вивчаючи закони Світу, зрозуміла, що будь-яке творіння необхідно якісно подавати. В арсеналі моїх досягнень - психологічні тренінги, що розкривають "Методики впливу на майбутнє", "Секрети гармонійних відносин", безліч інтерв’ю на телебаченні, написання статей та проведення свят.

Я люблю своє життя, ціную підтримку близьких і впевнена, що шлях до звершень має надихати. Бажаю перемог кожному з Вас і гармонії, перш за все, із собою.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему