Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Лют 2016

Анастасія Нестерова: «Щастя - це обійми, посмішки, син»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Нестерова - героїня Щастя на НародUA. "Щастя — це любов, це близькі поруч, це бути потрібним і реалізованим в житті", - запевняє вона.

АнНес, або ж Анастасія Нестерова (у заміжжі – Веселовська) – мрійлива, тендітна й радісна красуня. Має такого ж білявого сонячного синочка Давидушку. Вміє помічати красу і зберігає її у фотоспогадах. Їй 23, але то лиш за паспортом, у душі вона завжди дитина :)

- Щастя... Коли вимовляю це слово на душі вже теплішає. І одразу в голові картинки, які дають чітку, істинну інформацію про моє власне поняття “щастя”.

Я уявляю себе в обіймах і посмішках коханої людини, а поруч бігає мій син. Навкруги все зелене і тепле. Навкруги весна і цілковите щастя.

Щастя — це любов, це близькі поруч, це бути потрібним і реалізованим в житті. А іноді, щастя — це маленькі миті самоти, коли посміхаються не лише вуста та очі, а й душа..

А є ще “інший світ” - щастя жінки. Ось я щаслива, коли у свої 23 можу поводити себе як п'ятирічна. Постійно хіхікати та роздавати цьомки.

В кожного своє щастя, воно у глобальних речах і звичайних дрібничках. Головне, відшукати своє джерело щастя і дбайливо занурюватися в нього щодня. 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему