Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


13 Січ 2016

Анастасія Нерознак: «Абсолютного щастя не буває»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Нерознак - героїня Щастя на НародUA. "Особисто для мене, як, думаю, і для усіх, щастя – це сукупність усіх тих банальностей, до яких ми прагнемо, про які так часто говоримо", - каже вона.

Анастасія Нерознак проживає у Львові. Студентка факультету журналістики ЛНУ ім. І. Франка, хоча сама родом з Черкас. Займається художньою фотографією, любить писати і читати вірші та новели.

Що таке щастя?

Особисто для мене, як, думаю, і для усіх, щастя – це сукупність усіх тих банальностей, до яких ми прагнемо, про які так часто говоримо. Щире кохання, і так, щоб аж до самої смерті, ніяк інакше. Здоров'я рідних, друзів, власне, врешті-решт. Звісно, гроші у гаманці, хоча, зазвичай, більшість, навмисно не включає цей пункт, аби не видатися занадто меркантильним... І от коли людина досягає всього цього (при чому, звісно ж, у комплексі, "ол ін клюзів", так би мовити), тоді вона дійсно почувається щасливою.

Хоча я вважаю, що абсолютного щастя все ж таки не буває. Залишається хоча б якийсь маленький відсоток невдоволення собою і світом, тому що ми весь час прагнемо чогось нового. Досягнувши те, чого так хотіли, ми кидаємося у пошуки того, що ми ще не маємо з надією стати по-справжньому щасливими.

А взагалі, в мене все залежить від настрою. Я можу почуватися цілком щасливою йдучи під дощем, забувши парасольку, загубивши гаманець, якщо, наприклад, щойно поспілкувалася з людиною, яку давно не бачила. А може бути і навпаки: ніби і сонечко, і стипендія щойно прийшла, є на що жити, так би мовити, але от щось настрій кепський, тому і щастя немає в душі.

Люди, цінуйте своє щастя!)

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему