Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


11 Лист 2016

Анастасія Крисак: «Щастя – це душевний спокій»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Крисак – героїня Щастя на НародUA. «Загалом, зараз я радію будь-якій дрібниці і не шукаю вагомих причин для того, щоб бути щасливою», – говорить вона.

22 роки, м. Тернопіль. Вона – художник і фотограф. Це є її професією і одночасно захопленням. Крім цього, Анастасія волонтер, співає в церковному хорі та любить подорожувати.

Що таке щастя?

Щастя для мене – це, в першу чергу, мій душевний спокій та комфорт. Якщо він є - то будь-які проблеми здаються не такими вже й страшними. Що дає мені цей душевний спокій? Це близькі люди, які мене оточують, їхня любов і підтримка.

Всі асоціації зі словом "щастя" в мене з дитинства, але думаю, що тоді я ще не розуміла, що несуть в собі ці слова і просто раділа всяким дурницям як будь-яка дитина. А якщо брати вже  більш свідомий вік, то на думку приходить тільки одна річ: найщасливішою я була тоді, коли була закохана.

Загалом, зараз я радію будь-якій дрібниці і не шукаю вагомих причин для того, щоб бути щасливою. Сьогодні гарна погода і я щаслива, мені подарували букет ромашок -  я щаслива. Я здорова і все добре у моїй сім’ї - я щаслива. Я можу допомагати іншим, бути корисною – це теж велика радість.

Пригадую один випадок, коли моя подруга довго таємно кохала хлопця, а він не відповідав взаємністю. І оскільки це був наш спільний друг, ми з ним йшли разом додому і він каже: "Ти знаєш, так мені подобається Глафіра (так звати мою подругу), але боюся, що я їй байдужий". От тоді я відчула радість за них обох, я  б, мабуть, за себе так не раділа так, як за них. Це таке  щастя, яке зараз їх наповнює, яке вони випромінюють самі. Коли я бачу їх разом – то це щастя подвоюється і передається і мені. Я за них неймовірно щаслива.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему