Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Квіт 2015

Анастасія Копилова й щастя: життя без рамок і заборон

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Цього разу щастям з НародUA ділиться Анастасія Копилова. Уже понад 8 років танці — невід'ємна частина її життя.

Черкащанці Насті Копиловій — 20. Дівчина навчається в Національній одеській юридичній академії. Анастасія — дуже творча людина. Уже понад 8 років танці — невід'ємна частина її життя.

 

Наразі Настя - вже чотириразова чемпіонка світу з сучасних танців. А заробляє на життя дівчина також улюбленою справою - працює танцівницею у складі шоу-балету, з яким вже встигла попрацювати у Туреччині та Китаї.

 

- Я вдвідую різноманітні конкурси та змагання з сучасних танців. Завдяки своєму захопленню вже встигла відвідати багато мальовничих країн Європи.

 

Справжнє щастя для мене - це мати можливість робити те, що до вподоби, не маючи ніяких рамок і заборон, коли ніхто і ніщо не в праві тебе стримати. І це стосується не лише улюбленої справи, але і близьких людей. Тому що ніщо не може замінити щасливих очей батьків, коли ти робиш несподівані подарунки, або говориш приємні новини; щасливих очей найкращих друзів, коли вони сумують і чекають тебе лише через півроку, а ти приїздиш і несподівано призначаєш зустріч; щасливих очей близької тобі людини, яка чує і відчуває, що потрібно тобі.

Мабуть, це і є справжнє щастя для мене.

 

Хочу сказати лиш одне: люди, будьте щирими! Не женіться за майбутнім, а насолоджуйтесь сьогоденням. Робіть приємні подарунки, несподівані сюрпризи, дякуйте долі за те, що відбувається з вами зараз, тому що це найкращі моменти вашого життя. А насичене і сповнене незабутніми і приємними митями життя - це і є щастя!

 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему