Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Жовт 2015

Анастасія Кобельська: «Щастя - це коли по шкірі мурашки»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Кобельська - героїня Щастя на Народ UA. "Ми самі себе робимо щасливими, це не залежить більше ні від кого", - каже вона.

Анастасія Кобельська, проживає у місті Борислав. Улюблене заняття Анастасії – це малювання та читання захоплюючих книг. Вона цікавиться мистецтвом  у всіх його проявах.

Що таке щастя?

- Для мене щастя – це дуже дивне слово. Здавалося б 5 букв, але скільки задоволення вони можуть принести.

Не знаю? як у інших, проте у мене це слово викликає усмішку на устах, адже в голові відразу прокручуються моменти, коли щастя наповнювало мене від кінчиків волосся до подушечок пальців.

Щастя – це коли не можеш володіти собою, коли насправді віднімає дар мови, по шкірі мурашки бігають табунами, а в очах загоряються тисячі вогників. Для мене щастя існує  у дрібничках, у простих речах, тому всі й кажуть, що я як дитинка.  Така ж щира та проста. Мабуть, тому що я ще не відівчилася бачити прекрасне у всьому. 

Є дуже багато моментів, коли я справді була щаслива, але найбільше запам'яталось те, як я побачила вперше цього літа як падав метеорит. Це було настільки незабутньо, що я готова була кричати. Тоді справді з голови все вилетіло, я навіть забула як дихати.

Ми самі себе робимо щасливими, це не залежить більше ні від кого. Тому все у Ваших руках!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему