Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Лист 2016

Анастасія Климентенко: «Щастя – бути потрібним і вдячним»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Климентенко – героїня Щастя на НародUA. "Я вдячна за все, що стається зі мною, тому що воно завжди на краще", - каже вона.

22 роки, проживає у місті Херсон. Любить читати, бігати, займатись спортом в парку та проводити час з друзями.

Що таке щастя?

Слово "щастя" для мене означає дуже багато. Здається, якщо людина щаслива, то більше їй нічого не потрібно, але це не завжди так. Для когось щастя – це  кохання, для когось – успіх або гроші, або подорожі, або тихі сімейні вечори,  веселі посиденьки з друзями,  здоров'я,  здатність чути чи бачити,  справджена мрія тощо.

Тобто щастям може бути все, що завгодно. Я завжди всім бажаю щастя, а кожен вкладає в це щось своє та уявляє його собі по-своєму.

Яке моє щастя? Не знаю. Вже кілька разів почала записувати асоціації і їм немає кінця-краю. Для мене щастя – це не щось конкретне, але щось дуже приємне. В першу чергу хочу бути щасливою, тобто є бажання. А якщо є бажання – знайдеться і можливість.

Я щаслива від того, що маю здорових, чудових батьків. Я відчуваю щастя, коли  приїжджаю додому, коли відчуваю, що корисна, в будь-якій справі, потрібна людям.  Я вдячна за все, що стається зі мною, тому що воно завжди на краще.

Ось таке моє просте, невимушене щастя.  Будьте щасливими та коханими!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему