Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


20 Трав 2015

Анастасія Гузенко: «Щасливим бути легко»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Щастям зі світом ділиться Анастасія Гузенко. "Щасливим бути легко, головне – це помічати кругом себе зерна щастя", - каже вона.

Анастасія Гузенко, 14 років, проживає в Артемівську. Улюблене заняття – це малювання. Також Анастасія активно цікавиться  іноземними мовами та наукою.

Що таке щастя?

- Щастя – це щось чарівне і незвичайне. Те, що надає тобі змогу бути надлюдиною. Щасливим бути легко, головне – це помічати кругом себе зерна щастя.

Для мене щастя – це  здорові батьки та близькі люди поруч. За таке щастя варто дякувати  Богові кожного дня.

До речі, рік тому мені подарували смішного папугу. Моєму щастю не було меж. На мою думку, будь-які тварини приносять щастя у дім.

От нещодавно мій папуга вилетів на вулицю. Ми з мамою вже не мали надії на його повернення. Мені стало дуже сумно, тому що він став частиною нашої сім’ї та моїм хорошим другом. Я твердо вирішила його відшукати. В моїх пошуках мені допомогли моя мама та найкраща подруга. Після кількох годин безперервних пошуків я почула його втомлений крик. Ми всі прибігли якнайшвидше. Врешті-решт, ми його знайшли. Він був втомлений та беззахисний. Я його взяла у свої долоні на міцно обійняла. Я була щаслива. Це було справжнє щастя.

 

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему