Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Лип 2015

Анастасія Глюдза: «Щастя - це робити добрі справи»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Глюдза - героїня Щастя на НародUA. "Щастя немов метелик. Ти за ним бігаєш, хочеш зловити, але він недосяжний. Коли ти забуваєш про нього - він тихенько сідає тобі на плече. Мораль: щастя не впіймаєш", - говорить вона.

Анастасія Глюдза живе у місті Чернівці. Вона любить читати, фотографувати, робити людям приємне. Також Анастасія активно цікавиться музикою.

Що таке щастя?

Щастя… Це слово містить в собі стільки всього безцінного.. Але, мабуть, наповнення цього слова для кожного різне. Кожен з нас це слово асоціює з чимось своїм, потаємним та незрівнянним.

Для мене щастя – це коли мої знайомі пам'ятають про мене. Коли тебе поважають, люблять такою, яка ти є насправді, допомагають та підтримують – це справжнє щастя. Мабуть, в світі таке за гроші не купиш.

Щастя – це коли мама радіє, усміхається мені, пишається мною. Заради цього я готова на все.

Щастя немов метелик. Ти за ним бігаєш, хочеш зловити, але він недосяжний. Коли ти забуваєш про нього - він тихенько сідає тобі на плече. Мораль: щастя не впіймаєш. Щасливими не народжуються. Ними стають!

Робіть добро, радійте життю, цінуйте кожну прожиту хвилину і пам’ятайте, що живемо у світі тільки раз! Встигайте говорити важливі слова, робити добрі справи, віддавати тепло та щастя оточуючим людям!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему