Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Квіт 2014

Анастасія Дядюша і щастя: без сумнівів іти вперед

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні героїня нашої рубрики ЩАСТЯ – Анастасія Дядюша. Вона вважає, що кожен обирає сам: бути щасливим чи ні. Для того, щоб мати щастя, потрібно лише зробити правлений вибір.

"Багато років тому я прийшов до мого Вчителя. Я був тоді молодий і дурний, як ви зараз. Мені було всього сімнадцять років, а я вже був страждальником - змученим і злим на життя. Моєму Вчителю тоді було сімдесят, і він сміявся просто так, без всякої причини. Я запитав його: «Як Вам це вдається?» І він відповів: «Я вільний у своєму виборі. І це мій вибір. Щоранку, коли я відкриваю очі, я запитую себе: «Що ти вибереш сьогодні - блаженство або страждання?» І так виходить, що з тих пір  я теж щоранку обираю блаженство."

Анхель де Куатьє

Що таке щастя?

2c15c23c

 

Анастасія Дядюша, 20 років. Захоплення: бальні танці, класична література, малювання, кулінарія, риболовля. Обожнює рудих котів та лабрадорів. Мріє пригнути з парашутом, поїхати в Італію.

- Щастя – це теплі обійми, коли ти на них зовсім не очікуєш. Це «ти все зможеш» від близьких, які вірять в твої сили більше за тебе. Це людина, яку ти любиш, віддаєш їй своє тепло, увагу, і це взаємно. Це поцілунки бабусі у обидві щоки, які оглушують тебе. Це зустріч з подругою в улюбленій кав’ярні, з якою ти не бачився всього декілька днів, а враження, ніби півроку минуло. Це ритми бального танцю, від яких важко встояти на місці, не зважаючи на те, де ти знаходишся: на вулиці, вдома, в магазині… Це гучні оплески після твого виступу. Це улюблена, вже затерта книжка, яку ти береш постійно з собою і якою ти смакуєш вже так довго, бо не хочеш, щоб вона закінчувалась, адже кращих ти поки не читав. Це коли тебе будять і дарують квіти.

Щастя - це випадково натрапити на старі фотографії і зі слізьми на очах від сміху згадувати своє дитинство. Це зустрічі з рідними (з приводу і без), коли всі шумлять, перекрикують один одного, поспішаючи розповісти все, що сталось за період розлуки. Це «А намалюй мені котика, зайчика, слоника...» від твоєї маленької сестри. Це лежати на даху і дивитись на зорепад у свій День народження. Це розмови по телефону до ранку. Це засинати під муркотіння кота і прокидатись від його масажу, який сигналізує, що вже час снідати. Це пісні «Океану Ельзи» в мп3. Це коли просять ще порцію приготованої тобою страви, хвалять її смакові якості, хоча ти знаєш, що їй далеко до ідеалу. Це вперше куплені полуниці літом, якими не можеш наїстися. Це…

9e38c6a1

Щаслива людина – безстрашна людина, яка ризикує, жертвує, і, врешті-решт, знаходить себе. Щаслива людина кожного ранку робить вибір на користь щастя, а не страждання. У неї є цілі, мрії. У неї немає часу вагатись, розмірковувати, вона йде вперед. Чи щаслива я? Безсумнівно!

 

 

Фото надані Анастасією Дядюшею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему