Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


23 Лист 2015

Анастасія Биковська: «Щастя – це сховище невагомого і трепетного»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Анастасія Биковська – героїня Щастя на Народ UA. «У щасті багато кутів, граней, висот і медіан, гіпотенуз і косинусів. У ньому не тільки вся геометрія, в ньому навіть географія з фізикою є», – уявляє вона.

Настя весела і потішна рудоволоса дівчина. Їй 20. Навчається в КНУ ім. Тараса Шевченка і сподівається, що вийде звідти журналістом. Фізично живе в Києві, думками – усюди. Любить створювати іншу реальність у формі текстів та фотографій. Колекціонує усмішки.

–   В тобі осінь просто не виживе. Вона ніяк не дістанеться до твого організму. У ньому є антивірусник, який блокує її потрапляння. Тому, коли в замкові щілини нормальних людей проникає смуток, ти спиш. А може, просто прикидаєшся? Ти – людина пожмаканих думок, людина різних за величиною шматочків правди. Ти людина. Страждання, самобичування, самокатування – це не твоє.

Я знаю чому.

Ти просто спробував щастя на смак.

Яке воно, га? Солодке або з гостротою? У ньому є збиті вершки? Чи, може, згущене молоко? Так, у ньому, безсумнівно, є щось цукрове, інакше як пояснити цей солодкий післясмак?..

Гаразд, із рецептом усе зрозуміло. Тепер мені цікаво, якої воно форми. Воно кругле, квадратне або трикутне? А може щастя – це багатокутник??? Точно! У ньому багато кутів, граней, висот і медіан, гіпотенуз і косинусів. У ньому не тільки вся геометрія, в ньому навіть географія з фізикою є.

Щастя в різних координатах на карті світу, щастя в ударах струму, що пронизують твою душу, в амплітуді коливання твого настрою. В тобі самому. В таких же людях поруч. У мамі і татові. У небесному тілі, що доводить до кипіння нашу планету. У кіндерах. У маленьких дітях. У морі, в піску, в теплому літньому вітрі. У добрій усмішці. У картатій сорочці. Воно скрізь! Потрібно просто розслабити свою руку і відчути, як воно пушинкою впаде на неї. Невагомо і трепетно...

В тобі осінь просто не виживе. Вона не приживеться. Адже щойно ти продовжив термін зберігання щастя всередині себе. Адже продовжив, так?

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему