Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


08 Лист 2016

Альона Романченко: «Щастя – це золота середина»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Альона Романченко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це гармонія в душі, коли всього в міру, коли і тепло, і затишно, коли панує повне взаєморозуміння з собою", – говорить вона.

23 роки, проживає у місті Київ. Цікавиться  всім, що пов’язане з медициною. Крім того, дуже любить танці та малювання.

Що таке щастя?

Насправді, це моя улюблена тема. Я багато про це багато думала.

По-перше, особисто для мене, щастя – це гармонія в душі, коли всього в міру, коли і тепло, і затишно, коли панує повне взаєморозуміння з собою.

По-друге, взагалі, я маю теорію, що сенс життя саме в тому, щоб людина була щаслива. І для кожного щастя - то є своє особисте. Хтось щасливий в сім'ї, хтось в кар'єрі, хтось самотній, але відчуває себе щасливим  і так далі. Ніхто не має права наказувати, ким саме має бути людина – чи  гарною матір'ю і крапка, або чоловіком, що лише працює.

Такі, трохи примітивні приклади, але, я думаю, що так воно і є. Вибір залежить тільки від нас.  Тільки нам вирішувати бути щасливими, чи ні. І нікому іншому!

Щодо своїх прикладів - було в мене таке, коли була кохана людина, дім, де завжди чекають, улюблена справа і цікаве навчання… І, дійсно, це була золота середина. Це моє щастя. Як би там не було, в нашому житті є злети і є падіння. І до всього ми маємо бути готовими. А щодо того, щоб бути щасливим, як я вже і казала, це залежить тільки від нас самих. Усе в наших руках!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему