Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


30 Жовт 2015

Альона Роєнко: «Щастя – це люди, свобода й музика»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогодні своєю порцією щастя з НародUA  ділиться активна та життєрадісна дівчина з Києва Альона Роєнко. "Щастя  - в свободі. І для мене найлегший спосіб її відчути - це побувати в горах", - каже вона.

Альоні – 26. Вона – успішний менеджер гурту Go-A та організатор різноманітних фестивалів. Хобі - музика. Дівчина грає на етнічних барабанах.

4646456

Що таке щастя?

- Щастя живе в кожному з нас, його лиш варто дістати та «підгодовувати» кожного дня. Чим? Добрими новинами та вчинками, позитивним поглядом на світ, радістю та просто життям.

Щастя - в людях. Я дуже люблю, коли люди посміхаються. Загадкова посмішка під час читання книги в метро, милі посмішки закоханих, безтурботний сміх дітей, живі усмішки велосипедистів, замріяні посмішки відпочиваючих. Щастя - то просто помічати. Саме за це я люблю свою роботу. Коли бачиш блиск очей відвідувачів концертів, радість гостей фестивалів, драйв музикантів і енергетику  – що ще може бути краще. Щастя - дарувати людям радість, емоції, ділитись музикою, показувати щось нове, дивувати.

Щастя  - в свободі. І для мене найлегший спосіб її відчути - це побувати в горах. Коли сидиш на вершині, вітер грає твоїм волоссям, носом вдихаєш запах хвойних лісів і переповнює відчуття неймовірного спокою, легкості, свободи і щастя. Гори змінюють людей, там варто побувати.

Щастя – в музиці. Тут навіть хочеться сказати «no comments». Бо той, хто хоч раз ловив відчуття мурашок по тілу від проникливих мелодій, той зрозуміє.

А взагалі щастя в дрібницях. Варто лиш їх помічати ;)

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему