Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Трав 2016

Альона Нікітіна: «Щастя поруч»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Альона Нікітіна – героїня «Щастя» на НародUA. "Щастя в тобі, тільки ти можеш вирішувати, яким тобі бути. Ніхто не зробить тебе щасливим, якщо ти сам цього не захочеш...", –  говорить вона.

Альона Нікітіна, вінничанка, викладач англійської мови  Центру розвитку дитини «Бджілка» у м. Вінниця. Захоплення та хобі: музика, поезія, афоризми, фотографія, читання, буккросинг, ономастика, етнографічні дослідження, стретчінг, Street Workout. іноземні мови, розвиток, пізнання нового, література, поезія, футбол, корейська культура та дорами, історія, ономастика, філологія, педагогіка,  цікаві фільми, творчість,  футбол та інше.

13 лютого 2005 р. – учасник конкурсу, присвяченого Року волонтера «Добрі справи мого життя», посіла 2 місце. (Соціальний проект)

20 травня 2008 р. – переможець у номінації «Кращий рецензент» Х Всеукраїнського турніру юних істориків (м. Артемівськ Донецької області).

з 2008 по сьогоднішній день – диплломант поетичних конкурсів у Вінниці. Учасниця та організатор літературних вечорів.

Що таке щастя?

Якось мене запитали, що таке щастя… На думку прийшли якісь слова, окремі фрази, які згодом переросли у есе, занотоване у блокнотику:

«Знаєте, щастя поряд. Тільки ви іноді проходите повз нього та не помічаєте... знову поспішаєте в справах. Занурюєте себе у вихор думок, що цілком і повністю затуманюють ваш розум... Знову чекаєте на щось. Ось має настати ваш час. Щаслива година, якої ви так чекали... і знову не настає? Знову круговерть думок, ви поспішаєте... ТБ, інтернет, пусті балачки, знову чекаєте... проходите повз... прямуєте крізь сірі будні, мов загублений птах, знову шукаєте щастя... все знову... І тут десь у своїй душі ви відчуваєте, що насправді все добре, все у вас є. Ви живі та здорові, вас оточують люди, які поважають та люблять вас (хай не так як вам цього хотілося, але по-своєму, люблять). Над вами сяє сонце, віє вільний вітер... Осінь змінює літо, довкола вирує життя. Люди, такі ж, як ти. Люди - шукачі щастя. Настає така мить, приходить розуміння: "щастя поруч". Щастя в тобі, тільки ти можеш вирішувати, яким тобі бути. Ніхто не зробить тебе щасливим, якщо ти сам цього не захочеш...»

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему