Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Трав 2016

Альона Кулакова: «Щастя – це молитва, для якої не потрібно завчених слів»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Альона Кулакова – героїня Щастя на НародUA. "Щастя - це фокус, концентрована сутність буття, медитація на все, у чому є часточка Бога (себто, на будь-що)", – стверджує вона.

Альона Кулакова, поет, мандрівник, майбутній психотерапевт, закоханий у сонце. У 2013 році випустила першу поетичну збірку "Облака". Організатор творчої платформи "ДОМ". Учасник багатьох літературних фестивалів, переможець конкурсів України та Росії. Має досвід виступів на радіо і телебаченні, публікацій в інтернет-виданнях та альманахах. "Львів, Крим, Запоріжжя, Москва - між цими точками ось - так я подорожую з віршатами. Шукаю. Знаходжу. І знов шукаю", - розповідає про себе дівчина.

Що таке щастя? 

"...І най будуть щасливі ті, хто всім серцем готовий прийняти своє щастя" 

Щастя – свідомий вибір, мені часто бракує його усвідомлення – бракує мудрості пам’ятати, що воно ніколи й нікого не полишає. Щастя – цілком внутрішня категорія, і якості його не миттєвість, не виконане бажання «досягти, оволодіти» - відсутність часового виміру, відсутність відносності, відсутність бажань на користь чистому наміру.

І я собі повторюю... Щастя - завжди всередині. Для щастя не потрібно більше, ніж я маю зараз. "Сейчастье". Тут і зараз. Щастя - це неподільність майбутнього, минулого і нинішнього, це невагомість (неіснування!) часу, це Єдність, Цілісність понад дуальність. Гармонійна музика сфер.

nuiJPkyEp2cWq 16uYrwlM

Щастя - це все у свій час, на своєму місці, в єдино можливих обставинах. Щастя - це фокус, концентрована сутність буття, медитація на все, у чому є часточка Бога (себто, на будь-що): на дерево, на квітку, на дощове небо, на щічку, осяяну усмішкою, на сакральне слово, на потаємне, світле, радісне відчуття. Відчуття Свободи, Сили, Любові, дарованих і зрощених.

Щастя - це Молитва, для якої не потрібно завчених слів. Це вдячність Творенню. І щастя - це, насправді, простота. І ніщо про нього не скаже більше, ясніше... найближче до істини, - ніж Тиша.

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему