Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Груд 2014

Альона Єлесіна і щастя: вогонь та спогади

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Сьогоднішня героїня рубрики «Щастя: люди» Альона Єлесіна впевнена у тому, що для щастя людина повинна мати вогонь і яскраво палати ним. Щаслива одинадцятикласниця радо ділиться своїм щастям з читачами НародUA.

Альона Єлесіна живе в Карелії і захоплюється грою на гітарі.

 

eles2

 

- Я щаслива людина і зараз спробую пояснити чому.

Цього року я закінчую школу, і багато речей починаю сприймати по-іншому.

У нас - маленький і дружний клас, мені приємно проводити час в оточенні однокласників. Ми часто збираємося поза школою, готуємо якісь цікаві проекти або просто проводимо час разом. Проте, в моїй голові все частіше і частіше з'являється думка, що цей зв'язок скоро урветься, і я розумію, що бути в товаристві людей, які тебе цінують і тебе розуміють, поруч з якими ти відчуваєш себе комфортно, - це щастя.

Ввечері, повертаючись додому, я йду по знайомих з дитинства вулицях, стежках; повертаю за ріг і завжди знаю, що знаходиться там. Навіть якби я одного разу осліпла, то ніколи не заблукала б. Я бачу будинки навколо себе, гойдалки, написи на стінах і згадую своє дитинство. В голові з'являються картинки-згадки про те, як я роздирала до крові коліна, як тікала від собак років в 6 років, гойдалася на гойдалках з друзями, безліч і безліч моментів, які і є моїм життям. А все тому, що спогади - це щастя.

Іноді я пишу вірші, адже поезія - це ліки. Все, чого я не можу сказати вголос, все, що я не в силах виплакати, я перетворюю в римовані рядки, осмислені, обдумані і, місцями, по-дитячому дивні.

Хтось одного разу сказав, що якщо твоя душа горить, то поезія - її попіл. Так от, цей самий вогонь і є щастям. Щоб відчути себе щасливою людиною не обов'язково знаходити гармонію зі світом, приймати себе таким, який ти є... Головне - горіти. відчувати себе незломленим і нескінченно особливим.

Нехай це думка і суб'єктивна, так, але я не бачу тут іншої відповіді.

 

Фото надане Альоною Єлесіною

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему