Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


17 Трав 2016

Альона Гуленко: «Щастя – коли ти забуваєш, що світ дуже недосконалий»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Альона Гуленко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя – це коли ти забуваєш про те, що світ до біса недосконалий, і що всі оці щоденні турботи ведуть у фіналі до небуття", – говорить вона.

Альона Гуленко, м.Пирятин Полтавської області. Журналіст, режисер, поетеса. Кореспондент "Пирятинської Правди". Займається волонтерською та громадською діяльністю. Живе та працює в Пирятині.

Що таке щастя?

Щастя – тут і зараз.

Щастя – це коли ти забуваєш про те, що світ до біса недосконалий, і що всі оці щоденні турботи ведуть у фіналі до небуття. І тут трапляється мить, яку ти відчуваєш, – поцілунок, музика, малесенька комашина на ще клейкому весняному листочку, давно забутий смак, або чийсь такий потрібний дотик. Саме зараз: ні в неповторному минулому, ні в примарному майбутньому… «сей час», «щас» - щастя!

На поминальний день на цвинтарі було надто багато живих – поприїздили з усіх-усюд – багато машин, собак, циганів… мій маленький син був на кладовищі вперше. Худесенький, у червоній подарованій батьком кепочці, із смішним рюкзаком. Йому 4,5, і він такий самостійний. Ішов поперед мене, я встигала, я весь час слідкувала очима за ним. Ну майже весь час… Потік людисьок розділив нас. Я перестала бачити його рюкзачок. Його не було. Ніде не було!!! А потім сталося 25 хвилин нещастя. Я бігала і просила допомоги, я питала про нього, описувала, показувала, який він манюній, у мене не було часу плакати та думати про найгірше. Але його не було! Мого. Малого. Не було. Ніде. Коли я врешті обійняла сина, і почула переляканий стуків маленького серця, коли відчула вогкість долоньок у мене на шиї, коли витерла йому носика і подивилася в очі, – це і було ЩАСТЯ! Я не знаю, скільки ми обіймалися посеред чужого натовпу, та це тривало, як одна тепла мить, коли жодна думка не пролізе і жодне почуття не пройде. Адже світ вимірюється цією маленькою людиною – тут і зараз.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему