Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


18 Серп 2016

Альона Альонова: «Щастя буде у всіх різним: тихим, яскравим, палким»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Альона Альонова – героїня Щастя на НародUA. "Складові щастя! Їх безліч, як і нас з Вами, любі читачі!", – говорить вона.

Альона Альонова (творчий псевдонім), м.Одеса. Справжнє ім’я – Олена Нейченко. Сучасний поет, прозаїк з позитивними поглядами на життя та новаторськими ідеями в літературі. Зібрала велику кількість читачів в інтернет-мережах за дуже невеликий відрізок часу. Твори раніше ніколи не публікувались. Читати  Алену Аленову - бажання  читачів, яке і стало тою крапкою, що поклала не кінець, а початок її натхненню. Алена має багато пропозицій від видань та ЗМІ. Пропонують брати участь у різних літературних конкурсах та номінаціях. Друкувалася у виданнях:  літературний альманах «Сонячна палітра» (Хмельницький); літературний журнал «ЛітераТ» (Київ); а також в електронних виданнях та на літературних ресурсах в інтернет-мережі.

Що таке щастя?

 «Несіть світло! Так, саме Ви, подолаєте пітьму,

і не лише у своєму житті, а й у житті інших.»

Альона Альонова

 

Порядність та людяність, своєчасна підтримка чиїсь душі, що може бути краще! А коли так сталося, що тебе опанувала самота, не журись: подивись на сонце, простягни йому свої долоні - світло тобі віддячить своїм теплом, долаючи твій сум, долаючи пітьму, роблячи тебе щасливим. Нехай на мить, нехай на хвилинку…

Складові щастя!  Їх безліч, як і нас з Вами, любі читачі! Моє щастя - щасливі очі близьких, рідних, друзів!

Ми ж всі з Вами у житті творці, у кожного своє перо, своя метафора, свій знак запитання та знак оклику! Тому й щастя буде у всіх різним: тихим, яскравим, палким…За бажанням вашим, а може долі…?! Але ніколи, ніколи воно не повинно бути руйнівним!

Тому, ще однією складовою мого щастя було би побачити «Останній день Помпеї», тільки на репродукції Брюллова; а людей земної кулі реальними оптимістами, які б обмінювалися тільки бумерангами позитиву, добра та щастя!»

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему