Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


26 Трав 2017

Алла Рогашко: "Щастя — це відчуття Світла і Любові всередині"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Гостре відчуття щастя накриває, коли відчуваю за спиною крила, коли вдається бодай на якусь мить відчути життя кожною шпаринкою душі" —розповідає Алла Рогашко — героїня Щастя на НародUA.

13524483 1059746464073999_2214898262603931241_n

Алла Рогашко, 39 років. Живе в Рівному. Українська письменниця, журналістка. Захоплюється музикою, кіно, літературою

Що таке щастя?

Щастя для мене — це передовсім внутрішня гармонія, наповненість, відчуття Світла і Любові всередині.

Воно має безліч відтінків. Мене просто розпирає від щастя, коли пишу, коли долають стани натхнення і текст звідкись мені "йде", з якогось незримого каналу. Щастям наповнююсь, коли спілкуюсь із сином, коли нас обох "накриває" нестримним сміхом — такі миті просто безцінні! Щаслива, коли зустрічаюсь, спілкуюсь і відчуваю спорідненість із дорогими мені людьми, яких люблю. Відчуваю тихе щастя, коли, усамітнившись, сиджу під пледом і читаю, чи переглядаю "старий" фільм. Чи ж готую каву, а тоді, взявши філіжанку, відкриваю фейсбук і читаю поезії улюблених авторів. Гостре відчуття щастя накриває, коли відчуваю за спиною крила, коли вдається бодай на якусь мить відчути життя кожною шпаринкою душі. Просто щаслива, коли мене не діймають думки і рефлексії (а діймають вони мене, на жаль, доволі часто...).

Як досягти щастя? Рецепт у кожного свій. Мабуть, варто дослухатися себе, свого серця і йти за тим покликом. Цінувати те, що маєш, і робити те, що дарує втіху.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему