Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


27 Лют 2018

Алла Кравцан: "Поняття щастя змінюється в різні періоди життя"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Колись давно я думала, що щастя, це мати книжковий  магазинчик зі спальнею на другому поверсі і поринати у світ книг і людей, що приходять їх купувати", – розповідає Алла Кравцан – героїня Щастя на НародUA.

 28233742 1928701800777990 1685020423 n

Алла Кравцан, 38 років, Кропивницька область

Захоплююся, читаю, прагну

Я живу в невеликому містечку Кропивницької області (все ніяк не звикну до зміни назви).

Захоплююся філософією, психологією та історією. Читаю... Вважаю це одним із найприємніших занять у житті! Люблю Кінга, подорожі і фільми. Обожнюю епоху 60-х, хоч не застала її і близько!

Маю двох дивовижних дітей, які не дають моєму життю текти спокійно і буденно! Вони мій найцінніший скарб і моя терапія після робочого дня! Мабуть, це і є щастя! Але я досі ще не досягла гармонії з собою. Саме до цього прагну! І, сподіваюсь, так буде!

Що таке щастя?

Що таке щастя? Колись давно я думала, що щастя, це мати книжковий  магазинчик зі спальнею на другому поверсі і поринати у світ книг і людей, що приходять їх купувати! Та час ішов, я дорослішала і уявлення щастя змінювалось.

З появою сина і доньки я зрозуміла, що щастя може бути й іншим! В перших їхніх кроках, словах, в їхніх обіймах і поцілунках!

Є різні періоди нашого життя! І в кожному з них існує своє поняття щастя! Час змінюється, ми змінюємось і світ навколо нас!

 

28116950 1928702157444621 432828335 n

Зараз, коли діти вже підросли, я б хотіла знати, що в них все чудово, що вони влаштовані і самодостатні, а сама... сама б хотіла нарешті побачити світ! Це і є моя мрія, але для здійснення її потрібно ще багато чого зробити. Та, сподіваюсь, у мене ще все попереду!

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему