Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


15 Вер 2016

Аліса Нагірняк: «Щастя – це вміння щиро, від душі радіти»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аліса Нагірняк – героїня Щастя на НародUA. "Боже, хіба ж є у світі більше щастя, ніж бачити здоровими та щасливими рідних тобі людей?", – говорить риторичним питанням вона.

Аліса Нагірняк, 25 років. Філолог за освітою, любить читати та малювати, інколи пише вірші.

Що таке щастя?

Щастя - це те, що ми так рідко помічаємо і за що ще рідше говоримо "дякую"...

Вічно поспішаємо, вічно в роботі, незадоволені всім, згорблені під тягарем щоденних турбот – летимо, неначе навіжені по життю.

А що, як раптом зупинитися? Підставити обличчя теплим промінчикам сонечка, вдихнути на повні груди п'янкого аромату квітів, що переливається у повітрі, усміхнутися малюкові, який міцно ухопився за мамину руку, вловити запах ароматного щойно спеченого хліба, який доноситься з пекарні... Хіба це не є щастям: те, що викликає усмішку на нашому обличчі і відчуття спокою у душі?

Емоції, які переповнюють нас, коли ми переступаємо поріг батьківської хати, обнімаємо матусю, вислуховуємо веселу балаканину братиків чи сестричок, від душі сміємося над татковими жартами, а потім разом, як і в дитинстві, сідаємо за стіл вечеряти... Боже, хіба ж є у світі більше щастя, ніж бачити здоровими та щасливими рідних тобі людей? Безцінно і зовсім не вічно...

Всі ми різні і певне щастя для всіх нас полягає у різному, але є той стержень, що носить назву "Людяність", який нас зближує.

Знаєте, що значить щастя для мене? Щастя - це вміння щиро, від душі радіти всьому доброму та прекрасному, що нас оточує і дякувати Богу за можливість прожити ще один день.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему