Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


09 Груд 2014

Аліса Баласанян: «Для мене щастя – це все моє життя»

Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Людина може сама зробити себе щасливою, якщо вона того захоче», - невтомно стверджує Аліса Баласанян, розповідаючи НародUA про своє щастя зі старовинного сонячного Єревану. Дівчина вважає, що щастя є особливим у кожний період життя людини: для дитини щастя – це цуценя, подароване на день народження, для студента – амурні справи і вдалий іспит, для дорослої людини – прибуток і теплі вечори у колі сім'ї.

Алісі Баласанян – 18 років. Студентка навчається на 1-му курсі Слов'янського університету на факультеті туризму. Захоплення її надзвичайно різноманітні і, часом, зовсім не пов'язані з обраною спеціальністю: гра на фортепіано, танці, вивчення мов та культур різних народів світу, аніме, конкур, автоспорт. Окрім того, дівчина ще й чудово малює. Вона поділилася з НародUA деякими своїми роботами.

 

kjyjethrthfghycvbdfthbdeht

 

- Що ж таке щастя? Цей термін не має загального визначення, бо ж для кожної людини щастя - це щось особливе. Це питання задає собі кожна людина, воно хвилює людство з найдавніших часів.

Для когось щастя - це щось матеріальне: машина, новий телефон, будинок. У більшості випадків це лише короткочасне щастя, що з часом перетворюється у байдужість. Отримавши бажану річ, ти відчуваєш себе щасливим, але потім цей предмет втрачає у твоїх очах свою цінність.

Для інших, щастя – статки. «Чим більше, тим краще», - скажуть вони. У нашому світі кожен прагне заробити якомога більше грошей, аби задовольнити свої потреби і, таким чином, стати щасливим.

Але є і люди з цілком протилежною думкою, що говорять «не у грошах щастя». Такі почуття, як дружба, любов, сумління, довіра не можна придбати. А хтось скаже, що щастя – це сім'я, здоров'я родичів і просто мирне життя з коханими людьми, звичайний вечір з рідними або друзями.

Щастя закоханих – кожна мить разом; щастя дитини – щеня, подароване на день народження; щастя студента – вдала здача екзаменів. Прикладів можна привести нескінченну кількість, але дати відповідь на питання «Що таке щастя?» - неможливо. Скільки людей, стільки і версій.

Для мене щастя – це все моє життя. Я насолоджуюся кожним днем, намагаючись не втрачати дорогоцінного часу. Я щаслива, не дивлячись на складний і неідеальний світ. Кожний нудний день я перетворюю в цікавий, кожну лиху думку – у добру, поганий настрій – у гарний.

Кожна людина буде щасливою, якщо сама цього забажає.

 

 

Фото hqwallbase.com

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему