Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


01 Вер 2015

Аліна Цапок: «Щастя - це неочікуваний гість»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аліна Цапок - героїня Щастя на Народ UA. "Воно залітає у мій роззявлений від радості рот і там, всередині мене, починає керувати величезним оркестром пульсу, ритмів, відчуттів", - говорить вона.

Аліна Цапок, проживає у місті  Тернопіль. Наразі вона навчається у медичному університеті, цим і цікавиться. Обожнює домашніх тваринок.

Що таке щастя?

Якщо коротко, щастя – це коли в сім’ї всі здорові та коли  в країні  не вмирають щодня люди через дурість інших.

Про щастя можна багато чого розказувати. Воно буває буйним та непередбачуваним.

Щастя може ставати диригентом.

Воно залітає у мій роззявлений від радості рот і там, всередині мене, починає керувати величезним оркестром пульсу, ритмів, відчуттів. Спершу у танок звуків вступає серце. Воно б’є впевнено, сміливо, воно оживає! У моїх очах спалахи, я на кілька миттєвостей сліпну .. У мені грає цілий оркестр, співає величезний хор! Раптом поступають якісь надмудренні сигнали з мозку і феєрія стихає.. Моя підсвідомість і нелогічність пакують валізки, махають долоньками на прощання і розчаровано мене покидають. Коли ж я дослухаю такий концерт?
Щастя, коли я його не відчуваю, найбільш прикре. Тоді буває так самотньо й порожньо, що здається всередині тебе вакуум.. За відсутності щастя-диригента, моє серце забуває чистоту нот, впевненість, воно бринить, як скрипка, тихо й так тужливо,що стає млосно й недобре.

Щастя – це коли воно несподіване, моє найулюбленіше.

Воно, як гість, а я гостей обожнюю. Таке щастя красиво вбране, гарно зачесане, воно привітно стукає у мої двері, замкнуті зсередини, й терпеливо, з усміхом слухає метушню за ними. Ось я виходжу назустріч гостю.. Ах! Він приніс в дарунок ніжно-рожеві гіацинти з божественним запахом, листи від найкращого друга, зав’язані фіолетовими стрічками, надзвичайно пахучі книги, які я впізнала за чарівними обкладинками.. Я пригощаю гостя зеленим чаєм з жасмином.. А він далі радує мене й радує! В такі моменти я не знаю за що взятися, за що вхопитися. В такі моменти я нетерпелива й надемоційна. Тоді я здатна чути, як мої бажання, мов мильні бульбашки, кумедно лопаються, себто тиск зовнішній, реальності, стає більшим за тиск у перламутровій кульці - мрійливості.. Я насолоджуюсь таким щастям, воно смачне, воно пахуче, воно моє улюблене!

Щастя – це коли воно всередині тебе – найвище. Вам потрібно тільки одне – бути щасливими тут і зараз! Бережіть щастя. Затишку в душі та теплоти у серцях бажаю Вам!

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему