Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


14 Січ 2020

Аліна Шевченко: "Щасливою мене робить увесь навколишній світ"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Мене роблять щасливою мої мрії, які можуть декому здаватися неосяжними або ж нереальними», – розповідає Аліна Шевченко – героїня Щастя на НародUA.

81192283 860268471076816 1585579905662320640 n

Я авторка-початківець з Олександрії Кіровоградської області. Мені 14 років, літературною творчістю займаюся із 12 років, пишу прозові твори: казки, оповідання, повісті та детективи, використовуючи елементи фантастики, автобіографії та філософії. У 2019 році випустила у світ свою першу збірку оповідань, різних за жанрами, яка має назву «Цвіт першої надії».

Займаюся дослідженням періоду дисиденства та шістдесятництва, у жовтні 2019-го брала участь у фестивалі шістдесятництва та дисидентського руху. Навчаюся у 9 класі, додаткову освіту здобуваю у Малій Академії Наук учнівської молоді, а саме у секції «Літературна творчість». Крім саморозвитку займаюся волонтерством, маю невеличкий притулок для собак, що і додає натхнення та джерело самореалізації, адже знаю, настільки я потрібна тим нещасним тваринам, котрі потребують допомоги.

На майбутнє маю багато мрій та планів, зокрема, хочу поширювати волонтерство у своєму регіоні... На творчому шляху – мрію взяти участь у конкурсі «Коронація Слова» тощо.

Що таке щастя?

81447023 1010806999284203 480730153228435456 n

Щастя... У кожної людини воно своє: хтось його бачить у родині, для когось – у достатку, а в деяких – в улюбленій справі...

Наразі я можу назвати себе щасливою людиною, бо маю все, що потрібно для справжнього людського щастя: родину, улюблену справу, успіхи у навчанні, плани на майбутнє, крилаті мрії... Я щаслива, коли поруч зі мною рідна мама, яка у всьому допомагає і підтримує, адже материнська любов - понад усе. Часом буває – тихий вечір в маленькому родинному колі, чашка теплого чаю або кави і головне - довгі розмови із близькими про все на світі, коли можна відкрити душу, не хвилюючись, що хтось не зрозуміє... Словом, найбільше моє щастя – моя родина.

Також мене роблять щасливою мої мрії, які можуть декому здаватися неосяжними або ж нереальними. Коли я мріяла про власну книгу, то більшість людей просто не сприймали моїх слів про мрію, однак два роки я робила все для того, щоб здійснити своє бажання... Вже зараз, коли прикладено максимум зусиль і помітний успіх та результат, я тримаю в руках свою збірку оповідань, і це дійсно те, що мене окриляє, додає сил для злету, робить щасливою у всіх значеннях цього поняття.

Безумовно, моїм щастям є творчість – Слово, без чого я не уявляю свого життя. Лише пишучи нове оповідання, казку чи повість, я бачу сенс, і бачу мету, задля чого я це створюю...

Отже, щасливою мене робить увесь навколишній світ, він дає можливість зрозуміти, що є для мене важливим і від чого з'являються крила за спиною.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему