Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


22 Груд 2016

Аліна Острова: «Щастя завжди поруч з нами»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аліна Острова – героїня Щастя на НародUA. " Щастя… Воно завжди поруч з нами, проте ми зводимо свій погляд до небес, де літають мрії про нього", – розповідає вона.

Аліна Острова, Київ. Після закінчення школи вступила до Київського інституту культури, по закінченню якого отримала посаду бібліотекаря у Державній бібліотеці України для юнацтва, де працює зав. відділу мистецтв до сьогодні. Має багато захоплень: театр, музика, кіно. Мріє багато подорожувати.

Що таке щастя?

Особисто для мене щастя – близькі люди поруч, цікаві заняття, розвиток, можливість навчатися новому. Мені б хотілося, щоб люди не заважали бути щасливими один одному – не були підступними, не заздрили, не обманювали, тому що цим вони роблять дуже боляче. Мені неприємно, коли хтось поруч зі мною страждає. Я мрію жити у доброму  світі.

Я- Бібліотекар і цим пишаюся! Якось мене запитали, чи є у мене хобі? І, я, не замислюючись, відповіла - «Моє хобі - це моя робота!». Це і є щастя!

11536119 10206370617251538_1062939744570235785_n

Щастя завжди приходить до тих, хто його не шукає. Це саме життя. Іноді згадую слова Преподобного Амвросія: "Жити не тужити, нікого не засуджувати, нікому не докучати і всім моє шанування". Щастя… Воно завжди поруч з нами, проте ми зводимо свій погляд до небес, де літають мрії про нього. Як зрозуміти, що саме нам потрібно, тому варто звернутися до Бога, щоб він дав те, що потрібно, а не те, що хочемо. Подякуймо Богові за все!

 

Фото надані героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему