Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лют 2020

Аліна Куфедчук: "Я щиро вірю в те, що щастя – це стан душі"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Щастя – це мати у своєму житті людей, у спілкуванні з якими не завжди потрібні слова, бо розумієтесь з пів погляду", – розповідає Аліна Куфедчук – героїня Щастя на НародUA.

Люблю займатися творчістю

30420351 2058552211091315 5853862238255219155 o

Народилася в селі Іллінці, що на Івано-Франківщині, зараз навчаюся у польському містечку Жешув.

Люблю займатися творчістю, зокрема фотографією, пробувати різноманітні напрямки ручної роботи, надсилати паперові листи, в своєму інстаграмі пишу відгуки на книжки і шалено люблю читати! Багато мрію, вмію бачити дива поруч і замальовувати їх на різних бережках. Не уявляю себе без подорожей, пригод і, в принципі, руху.  Вірю в те, що маленькі групи людей змінюють світ, і так, я ще та оптимістка. А найбільше в цьому світі мені хочеться собаку!

Що таке щастя?

83073859 563563421151980 6018832194972155904 n

Щастя не знаходять, його створюють.

 

Ельчин Сафарлі

 

Я щиро вірю в те, що щастя – це стан душі і воно не залежить від зовнішніх факторів. Погодьтеся, часто буває, що люди мають фактично “все”: велику сім’ю, улюблену роботу, достатньо коштів і можливість їздити у відпустки кілька разів на рік, та почувають себе при цьому глибоко нещасними. Як християнка вірю, що цю пустку всередині може заповнити тільки Бог. Тому так, віра – це те, що наповнює життя силою і безпідставною радістю, як джерело наповнює дерево.

І, хоч як ми цінуємо та клопочемося про матеріальні та коштовні речі; попри короткочасну втіху, внутрішнього та глибинного щастя вони не принесуть, на жаль чи, мабуть, таки на щастя – бо тоді б ми ще сильніше від них залежали.

Щастя – це коли у тебе вірять і підтримують. Це мати у своєму житті людей, у спілкуванні з якими не завжди потрібні слова, бо розумієтесь з пів погляду. Щастя – це розуміти, що хочеться саме тобі і саме в цей момент. І найважливіше – мати з ким його розділити. Все ж таки повніше проживаються миті, якщо хтось тебе розуміє.

І нехай це прозвучить вже геть банально, але щастя – це момент. Малюк міцно тримає тебе за палець. Недавній знайомий вгадав, яку каву ти любиш. Кучеряве цуценя лизнуло шершавим язиком в щоку. Запах арома свічок із натуральних олійок. Книжка, що прочиталася у дуже потрібний час. Мрія і те, як від самої згадки про неї, наповнюєшся світлом.  Побачити геть неочікувано сімейство їжачків. Чи втрапити на концерт улюбленого гурту.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему