Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Груд 2016

Аліна Харламова: «Щастя – коли розумієш, що ти комусь потрібен»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аліна Харламова – героїня Щастя на НародUA. "Поняття «щастя» може кардинально різнитися в залежності від характеру людини, її уподобань, захоплень та інтересів", – розповідає вона.

 Аліна Харламова, Харків. Археолог, поетеса, дружина і мама)

Що таке щастя?

Що таке щастя? Мабуть, сотні вчених билися над відповіддю на це питання. І якби вони досягли успіху, то, напевне, усі навколо давно б уже були щасливі. Але проблема в тому, що поняття «щастя» у кожної людини своє.

Комусь для щастя потрібно багато грошей, щоб задовольняти усі свої забаганки. Хтось був би щасливим, якби рідна людина одужала після тяжкої хвороби. Хтось хотів би усе життя подорожувати, кожного дня пізнавати щось нове, а хтось воліє усе життя прожити у рідному краї, поруч із коханою людиною вити затишне сімейне гніздечко. Як бачимо, поняття «щастя» може кардинально різнитися в залежності від характеру людини, її уподобань, захоплень та інтересів.

І все ж, існує категорія людей, які рано чи пізно мають дати відповідь на це питання...

- Мамо, а що таке щастя?

- Щастя, дитинко, - коли розумієш, що ти комусь потрібен, і без тебе цей світ стане для когось темнішим. Щастя - коли маєш можливість оберігати близьких людей. Щастя - коли цінуєш те, що у тебе є і щодня радієш новим відкриттям. Щастя у кожного своє... Ти – моє щастя.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему