Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


03 Лип 2015

Аліна Бабич: «Щастя - це життя»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Аліна Бабич - героїня Щастя на Народ UA. "Для мене життя є надзвичайним даром, яким треба користуватися, а не марнувати на те, про що можна потім шкодувати", - каже вона.

Аліна Бабич, живе у місті Радивилів Рівненської області. Аліна обожнює грати на фортепіано, займається малюванням, цікавиться вивченням іноземних мов.

Що таке щастя?

Щастя - це життя...Часто ми не усвідомлюємо, що прокидатися кожного ранку, насолоджуватися шелестом вітру та шумом дерев, бачити рідних, друзів, дарувати їм радість, роблячи досить прості речі - це і є справжнє щастя.

Тому для мене життя є надзвичайним даром, яким треба користуватися, а не марнувати на те, про що можна потім шкодувати. Слід бачити геніальне в простих речах, саме тоді кожен день буде наповнений натхненням любити, творити, вселятиме віру у краще.

Щастя - це здійснення мрій... Як чудово здійснювати чиюсь мрію і доводити людям, що дива таки існують! Варто лише вірити в це і ніколи не падати духом, не розчаровуватися.

Щастя - це вміння любити... Любити все, що оточує: людей, роботу, дім, рідне місто. І тоді ми відчуватимемо взаємну любов, що окриляє, зігріває у холодні вечори, допомагає оговтатись від проблем, дарує радість.

Я впевнено можу стверджувати: я – щаслива! У мене чудова родина, друзі, я знаю, чого хочу досягти в житті, і роблю усе для цього. А ще я вірю в дива, і, мабуть, це - найголовніше.

Я знаю, як чудово жити з мрією у серці, і впевненістю, що вона здійсниться. Це дає мені стимул жити.

Звісно, я об´єктивно дивлюсь на речі і розумію, що не все завжди так прекрасно, як би хотілося. Однак це не привід позбавляти себе та інших можливості бути щасливими.

Чимало щасливих моментів було у моєму житті. Та я не можу виділити найкращих. Однак, розповім один....Є місто, яке викликає у мене почуття, на які, мабуть, не кожна людина здатна. Це Львів. Він просто робить мене щасливою. Але це "просто" для мене - Всесвіт. Часто я запитаю себе: "Чому?". Та не маю відповіді. Я люблю гуляти вулицями, що занурюють у свій чарівний світ. Одразу ж виникають думки: "А що тут відбувалось багато років тому, хто проходив тим же шляхом, що я зараз..?". А ще я обожнюю каву, можливо, тому у мене якийсь особливий зв´язок з цим містом.

Тому слід озирнутися, і ми побачимо, що щастя є, і воно зовсім близько.

 

Фото надане Аліною Бабич

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему