Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


07 Квіт 2016

Альбіна Городнічук: «Щастя - зустрічати новий день»

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

Альбіна Городнічук - героїня Щастя на НародUA. "Особисто для мене слово "щастя" сяє сонячними проміннями і посміхається мені. Я і щастя невід'ємні", - говорить вона.

Альбіна Городнічук, 22 роки , проживає у  місті Черкаси. Любить фотографувати та подорожувати. Цікавить весь навколишній світ.

Що таке щастя?

Щастя - це прокидатися кожного ранку і розуміти, що настав новий день, тому що кожен день це ще одна сторінка твого життя. Новий день – це ще одна можливість все змінити, якщо прикласти відповідні зусилля.

Щастя - це бачити, як твої рідні і близькі люди здорові й живі, ходити осінню по калюжах і падати в горку жовтих листочків, не паритись з різних дрібниць, забити... на думку інших людей, радуватися життю, відкривати для себе щось нове, посміхатися щиро у відповідь іншим людям, робити добрі справи, не шкодувати ні про що і багато-багато іншого.

Особисто для мене слово "щастя" сяє сонячними проміннями і посміхається мені. Я і щастя невід*ємні.

Душа - це парус. Вітер - життя. Ми не знаємо куди завтра нас занесе, але я знаю одне: людина має знайти або створити своє щастя і бути щасливою. Все в наших руках, тому їх не можна опускати.

 

Фото надане героїнею

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему