Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


05 Бер 2018

Лілія Акуленко: "Щастя не чекають – ним живуть"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

"Моє щастя – це мій внутрішній спокій, який хочу відчувати завжди. Моє щастя – це знайти себе у цьому світі і бути вільною у своєму виборі та рішеннях", – розповідає Лілія Акуленко – героїня Щастя на НародUA.

28537410 1997669863888883 971501566 n

 

Знайти себе і зрозуміти, ким я є насправді

 

Народилась і живу на Чернігівщині. Закінчила Новгород-Сіверське медичне училище (фельдшерська справа), а також Чернігівський національний технологічний університет за спеціальністю «Соціальна робота».

Страшенно не люблю холод і не вмію гарно розповідати про себе, але, звісно, спробую… Я захоплююся йогою, оскільки хочу мати справжнє здоров’я - як духовне, так і фізичне. Я люблю красу і мистецтво, особливо живопис.

Займаюся волонтерською діяльністю. Пишу вірші для різних літературних видань. Люблю діток. Обожнюю собак, гори, музику, читати. Дуже люблю класичну літературу, але ніколи не відмовлюся прочитати сучасний детектив чи трилер.

У мене є пріоритетні амбіції, задля яких я завжди готова працювати не покладаючи рук, але вони не пов’язані з матеріальним збагаченням, а, швидше за все, з особистісним зростанням. Прагну жити у згоді з власною совістю, оскільки це єдине, що ніколи мене не підводило у цьому житті. Ніколи не намагаюсь стати чиїмось ідеалом, а навпаки намагаюсь знайти себе, зрозуміти, ким я є насправді, адже це так важливо.

 

Що таке щастя?

 

Моє щастя завжди зі мною

За будь-яких обставин ми самі вирішуємо, чи щасливі ми.                   

Можна кричати всім на світі, що ти щаслива людина, але так ніколи і не пізнати щастя. А можна мовчки насолоджуватись чашкою дешевого чаю у гуртожитку на кухні з людиною, якій не потрібні слова, щоб тебе зрозуміти, і при цьому бути безмежно щасливою.

Кожен із нас «вирощує» в собі своє щастя, і в кожного воно різне. Ми шукаємо його деінде, але тільки не в собі. Часто ми самі собі боїмося зізнатися, що причини щастя або нещастя - у нас самих, у нашому ставленні до життя.

Задумуючись над минулим, розумію, що ось в ці моменти, коли я чекала, що щастя прийде з новою квартирою, роботою чи купою дорогих речей, я так багато втратила. Тепер моє щастя завжди в мені, що б зі мною не сталося. Моє щастя – це мій внутрішній спокій, який хочу відчувати завжди. Моє щастя – це знайти себе у цьому світі, й бути вільною у своєму виборі та рішеннях.

Щастя не так далеко, як нам здається, просто іноді ми багато часу витрачаємо на те, щоб створити комфортні умови для чекання щастя. Головне, треба зрозуміти, що щастя не чекають – ним живуть.

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему