Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!


21 Трав 2019

Адріана Лаванда: "Щастя для мене – дарувати людині емоції!"

Автор 
Читайте більше в рубриці Щастя: люди
 

«Є одне, що єднає нас у щасті – це наша любов, любов, що поміж нас», – розповідає Адріана Лаванда – героїня Щастя на НародUA.

Волонтерка за покликом серця

Вітання Україно!  Я одна із нас, українка – Адріана Лаванда. Рідне місто – Рахів (Карпати), 10 років  проживаю в Чернівцях. Мій фах – комерційна діяльність, за покликом серця – волонтерка, чи то... небайдужа українка. Мати трьох дорослих дітей.

...щодня працюю з енною кількістю людей. Ці люди в суспільстві (яке поділяє нас на касти) є за статусом соціально незахищеними. Також щодня я бачу сотні   очей, в яких сльози – в кого сльози болю, зради, відчаю чи зневіри. Багато часу я проводжу з людьми похилого віку, які залишені дітьми, друзями та близькими (покинуті напризволяще), в яких немає елементарних харчів, ліків та належних умов проживання. Щодня переживаємо і розділяємо (ми, волонтери, серед яких і я) біль і відчай матері чи батьків, де дитина бореться з важкою недугою. Щодня думаємо, аналізуємо, працюємо з людьми, життєвий етап яких аж ніяк не назвеш щасливим.

Чому я це пишу?

...легко казати «я щасливий», коли все добре  (відносно), коли є своє житло, є ресурси для життя, достаток, любов оточення, кохана людина, живі батьки і діти, здоров'я і т.д.  ... коли є.

А коли нема?

Коли немає в людини того, що «щастям» прийнято називати?

Як бути щасливим і знаходити щастя там, де гіркі реалії життя?

Що таке щастя?

35701186 2087227718266881 3404733747927449600 n

Щастя для мене – дарувати людині емоції!

Емоцію радості, надії, сповнювати людину сердечним теплом небайдужості до неї та її проблем. Щастя – це робити щасливим своє оточення, все більше і більше. І немає для мене більшої радості, коли очі, які щойно плакали – вже сяють світлом надії завтра; а ще найкраща нагорода - усмішка віри, надії і любові, яку саме ти твориш на обличчі людини, котра ще вчора була нещасливою.

...і нехай в матеріальному вимірі за одну мить ніщо не зміниться в нещасливих, але, даруючи частинку своєї уваги, часу і добре слово – ти назавжди можеш змінити в людині все на добре.

Щастя кожного з нас індивідуальне...

Те, що робить нас щасливими в 15 років, не тішить нас у 25, у 35 нам не важливо, що робило нас щасливими у 25 і т.д.

Та є одне, що єднає нас у щасті – це наша любов, любов, що поміж нас.

 

Поділіться з друзями:
 
Більше на цю тему