Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Сьогодні для Народ UA розповідає про своє щастя Таня Турчин. Для Тетяни щастя у тому, аби пізнавати щось нове, творити щось нове і реалізовувати свою творчість.

У рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" ділиться своїми роздумами про щастя Інна Дем'яненко. Коли тебе чекають, коли близькі усміхаються, коли в країні мир – це і є щастя!

Сьогодні у нашій рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" Дана Наріжна розповідає про те, як відчувати себе комфортно і зробити своє життя щасливим. Дана вважає, що, перш за все, потрібно мати бажання і точно визначитись із життєвими цілями, докласти сил, наполегливості, а головне – кожного дня радіти!

Для нашої героїні Тетяни Сабадин щастя – це коли родина може зібратися разом і не загрожує ніяка небезпека. Справді, раніше ми недооцінювали мир у сім'ї, мир у стосунках із друзями, мир у нашій країні... Відтепер мир на нашій землі і безпека наших рідних – найголовніше.

Ні в якому словнику ви не знайдете точного трактування поняття щастя. Але футболіст Юрій поділився із НародUA декількома власними визначеннями. Тож читайте в рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" відверті слова футболіста-романтика і складайте свої дефініції.

Героїня рубрики "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" – Вікторія Міняйло. Дівчина, яка кожного дня пробуджується разом із природою, завжди вірить у краще, незважаючи на обставини, і вірить, що усі мрії обов'язково здійсняться. Для цього потрібно не лише вірити, але й працювати, і лише тоді – обов'язково усе здійсниться!

Із НародUA поділилася своїм щастям Наталія Косінова, яка переконана, що щастя - це, перш за все, – ЛЮБОВ. Любов до світу.

Пропонуємо Вам щастя від Катерини Медведюк - надзвичайно творчої людини, яка не може жити без кави, прози, мандрів... Катерина малює, пише, п'є каву, обожнює каву, пише про неї блог, мандрує заради неї. За невеликий внесок у кавові мандри Катерина може вам надіслати кавовий малюнок і кавовий подаруночок :) Тож читайте про щастя від Катерини Медведюк.

НародUA у рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" сьогодні представляє щастя Лєни Суранової – чудової танцюристки, талановитої і хорошої дівчини. Лєна вбачає своє щастя у праці і у її результатах, у вдячності за все, у створенні самому щастя для себе.

Цього літнього дня своє серденько НародUA відкрила Оля Олійник – світла дівчина, котра завжди зберігає привітну усмішку на вустах. Оля розповіла про щастя у її житті, про своє розуміння щастя і про те, як насправді важливо цінувати рідних людей. Саме тут і зараз.