Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Зоя Бойченко - героїня нашої рубрики "Щастя: люди". Спортсменка, активістка, політична діячка... Ну і красуня, звісно. Зоя Бойченко ділиться зі світом щастям. Для неї це - гармонія в душі, сім'я, відчуття під час виконання Державного Гімну, мрії про прекрасне майбутнє...

Ірина Гавриленко розповідає НародUA про те, що бути щасливим – це талант. Талант, який потрібно розвивати за допомогою радості.

Авторка НародUA Діана Браславська знає чого хоче, знає, що робить і знає, що – щаслива. Усе тому, що уміє відчувати і не боятися своїх почуттів.

Сьогодні з НародUA ділиться щастям Вероніка Клименко – дівчина, яка вміє чекати своє щастя і отримує безмежну радість не лише, коли воно приходить, а й у самому чеканні.

Сьогодні щастям з усім світом ділиться Ярина Квітка, співзасновниця гурту "Фолькнери". Вона - мандрівна музикантка, яка любить збирати у різних країнах народні пісні, а потім із однодумцями трансформувати їх у неповторну і сучасну "фрі-фолькову" мистецьку річ від "Фолькнерів". Щастя для Ярини - "як бистра ріка". Миттєве задоволення, яке надовго залишає слід у душі. Ярина зізнається, що любить плакати, коли щаслива.

Дівчина, яка прекрасна вже тому, що грає свою неповторну роль в житті. Весела, дотепна, роботяща, загадкова... Юлія Порпленко – журналістка, яка розповідає НародUA про своє щастя так, ніби відкриває у читача щастя у його душі.

Ліза Кметюк заявляє усьому світові, що щастя є у кожного. Вона - героїня нашої унікальної рубрики "Щастя: люди".

Наш герой, який ділиться з людьми своїм щастям - відомий письменник Любко Дереш. Для нього щастя - це теплі й глибокі взаємини з людьми, із собою, з роботою, з Богом. Любко Дереш говорить, що любов - синонім щастя. Дякуємо Любкові та всім нашим героям за відкритість і бажання робити цей світ щасливішим!

Героїня нашої рубрики "Щастя: люди" - поетеса Олена Желєзняк. Вона ділиться зі світом своїм щастям - вмінням радіти дрібницям і бачити красу цього світу.

Герой нашої рубрики ЩАСТЯ - Віталій Воронов. Віталій розповідає, що його життя складається з маленьких гвинтиків, які усі разом складають повноцінне життя. Одним із складових щастя - улюблена робота, яка приносить задоволення і саморозвиток.