Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Герой рубрики ЩАСТЯАнатолій Рекун. Він уже багато років займається громадською діяльністю, очолює Ресурсний центр "Асоціація недержавних громадських організацій". Його щастя - здатність справитися зі страхом і розпізнавати мудрі й дурні думки.

Цього разу робить цей світ щасливішим Дарина Поліщук. Її щастя - дарувати радість довколишнім, фотографувати, а також подорожувати. Дарина із задоволенням долучається до соціальних проектів.

Вікторія Дорошенко ділиться з людьми щастям як лікарняний клоун, психолог, щаслива людина. "Хочу бути щасливою – буду! І ніякий дядько чи тьотя не зможуть мені завадити бути щасливою! Бо щастя - любов. Щастя - в серці. Там, де живе любов! Любов до себе, в першу чергу!", - каже Вікторія Дорошенко. Вона - сьогоднішня героїня нашої унікальної рубрики ЩАСТЯ.

Своїм щастям зі світом ділиться Марина Павленко, письменниця, педагог, художниця... Вона каже, що в тривожні часи щастя відчувається особливо гостро. Письменниця розповідає про щастя сімейної радості-єдності, про щастя останнього снігу і першого тюльпана, про щастя творчості й щастя неочікуваних приємностей. "Щастя, коли після двадцяти років шлюбу твій чоловік намагається поцілувати тебе щораз, як ви перетинаєтесь десь в коридорі чи на кухні", - говорить Марина Павленко.

Героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Дарина Майборода - вважає, що щастя є результатом нас самих: воно повністю залежить від нас і живе всередині нас.

Сьогодні з НародUA та усім світом своїм щастям ділиться Ксенія Назарова. Її щастя - близькі люди, мандрівки, творчість, тепло серця, небо, сонце, зірки, дихання наповну... Ксенія зазначає, що щастя завжди починається всередині людини.

Оксана Андрейків - героїня унікальної рубрики ЩАСТЯ. Вона живе за принципом: зробиш щасливим себе - щастя пізнають і довколишні. Оксана Андрейків вважає, що щастя - це душа, частина Бога, яка є в кожній людині. І тільки та людина, яка здатна віднайти у собі це щастя, цю душу, стає людиною на всі 100%.

Герой рубрики ЩАСТЯ цього разу - Володимир Германов. Співак і письменник "хворіє" хронічним романтизмом, завжди плекаючи в собі щастя. Володимир Германов вважає, що буденність - це також щастя. Просто потрібно побачити в ньому щось особливе, і усміхнутись життю.

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Анна Біловус. Анна створила освітню агенцію "AkademiA", любить подорожувати і пізнавати різні культури. Щастя Анни Біловус - спокійне і комфортне життя в мирній, розвиненій країні. Це певна гармонія в житті.

Євгенія Стогній – у рубриці ЩАСТЯ. Вона - майстер спорту з художньої гімнастики. Євгенія цінує своїх батьків, брата і кохану людину. А щастя для Євгенії – це сімꞌя, де є розуміння. Дівчина вважає, що немає нічого важливішого за сімꞌю.