Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Дарина Майборода - вважає, що щастя є результатом нас самих: воно повністю залежить від нас і живе всередині нас.

Сьогодні з НародUA та усім світом своїм щастям ділиться Ксенія Назарова. Її щастя - близькі люди, мандрівки, творчість, тепло серця, небо, сонце, зірки, дихання наповну... Ксенія зазначає, що щастя завжди починається всередині людини.

Оксана Андрейків - героїня унікальної рубрики ЩАСТЯ. Вона живе за принципом: зробиш щасливим себе - щастя пізнають і довколишні. Оксана Андрейків вважає, що щастя - це душа, частина Бога, яка є в кожній людині. І тільки та людина, яка здатна віднайти у собі це щастя, цю душу, стає людиною на всі 100%.

Герой рубрики ЩАСТЯ цього разу - Володимир Германов. Співак і письменник "хворіє" хронічним романтизмом, завжди плекаючи в собі щастя. Володимир Германов вважає, що буденність - це також щастя. Просто потрібно побачити в ньому щось особливе, і усміхнутись життю.

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Анна Біловус. Анна створила освітню агенцію "AkademiA", любить подорожувати і пізнавати різні культури. Щастя Анни Біловус - спокійне і комфортне життя в мирній, розвиненій країні. Це певна гармонія в житті.

Євгенія Стогній – у рубриці ЩАСТЯ. Вона - майстер спорту з художньої гімнастики. Євгенія цінує своїх батьків, брата і кохану людину. А щастя для Євгенії – це сімꞌя, де є розуміння. Дівчина вважає, що немає нічого важливішого за сімꞌю.

Цього разу у рубриці ЩАСТЯСофія Міняйло. Для Софійки щастя – це її перемоги у конкурсах плавання, яким дівчинка займається із шести років. Крім того, щастям для дівчини є догляд за братиком меншим - цуценям, а також подарунки близьких і родина.

У нашій рубриці ЩАСТЯ - Анна Ташлай. Вона захоплюється спортивним туризмом, літературою та наукою. Анна нагадує, що щастя - всередині нас. Просто потрібно відчути його і постійно тримати з ним зв'язок. Щастя - це джерело в самій людині, яке не варто ховати під купою всіляких умовностей.

Сьогодні у рубриці ЩАСТЯ - Людмила Стягайло – дівчина, яка не прив'язується до чогось або когось. Це дівчина, яка сама себе робить щасливою своїми вчинками і своїм життям. Людмила Стягайло постійно прагне йти вперед, шукає щось ще досі незвідане, і вважає саме це своїм щастям.

В унікальній рубриці ЩАСТЯ - Вікторія Супрунович. Її щастя - це спорт, музика, усміхнена мама, море... Для Вікторії Супрунович головне - самовдосконалення і вдячність за все, що має.