Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Герой Народ UA – Денис Нечипоренко – успішний спортсмен. Денис вважає себе щасливим, адже кожного дня відчуває радість як від повсякденних дрібничок, так і великих перемог.

Чудово та нетрадиційно сьогодні для Народ UA розповіла про ЩАСТЯ Світлана Олешко. Про те, яким ЩАСТЯ буває різним, де його знайти, як ним жити...

Євген  Карякiн – п'ятиразовий чемпіон України зі спортивних бальних танців, суперфіналіст проекту «Танцюють всі-2» та «Танцюють всі! Повернення героїв», учасник шоу «Танці з зірками», сьогодні – герой Народ UA, розповідає  про світло у своїй  душі – про щастя...

У нашій сонячній рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ Тетяна Абсалямова – дівчина, яка переконана, що щасливим бути потрібно в теперішню мить. Щастя – у кожній хвилині життя...  

На думку нашої героїні Альони Озерової, щастя – це чаша радісних емоцій, що знаходиться у нашому серці. Сьогодні Альона запевняє, що омріяним щастям для усіх українців є мир і гармонія на нашій землі!

Сьогодні для Народ UA розповідає про своє щастя Таня Турчин. Для Тетяни щастя у тому, аби пізнавати щось нове, творити щось нове і реалізовувати свою творчість.

У рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" ділиться своїми роздумами про щастя Інна Дем'яненко. Коли тебе чекають, коли близькі усміхаються, коли в країні мир – це і є щастя!

Сьогодні у нашій рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" Дана Наріжна розповідає про те, як відчувати себе комфортно і зробити своє життя щасливим. Дана вважає, що, перш за все, потрібно мати бажання і точно визначитись із життєвими цілями, докласти сил, наполегливості, а головне – кожного дня радіти!

Для нашої героїні Тетяни Сабадин щастя – це коли родина може зібратися разом і не загрожує ніяка небезпека. Справді, раніше ми недооцінювали мир у сім'ї, мир у стосунках із друзями, мир у нашій країні... Відтепер мир на нашій землі і безпека наших рідних – найголовніше.

Ні в якому словнику ви не знайдете точного трактування поняття щастя. Але футболіст Юрій поділився із НародUA декількома власними визначеннями. Тож читайте в рубриці "ЩАСТЯ: ЛЮДИ" відверті слова футболіста-романтика і складайте свої дефініції.