Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


«Маю тільки небо над собою, маю тільки душу при собі», - говорить наша сьогоднішня щаслива героїня Любов Максименко. Вона вважає, що жити потрібно душею.

Своїм щастям з НародUA ділиться шістнадцятирічна школярка Яна Алахтаєва. З одного боку, для дівчини щастя - це побутові дрібниці: усмішка близьких і коханих, запах рідного дому, м'яка і тепла рука мами... З іншого - це радість перемоги. Перемоги над собою, над певними труднощами...

Наш сьогоднішній герой рубрики «Щастя» Олександр Сороченко вважає, що щастя - це спілкування з "позитивними людьми". Хлопець підробляє фрілансером. Пише вірші, і говорить, що без цього йому важко живеться.

Давня мудрість твердить, що людина - творець свого щастя. З цим повністю згідна наша сьогоднішня героїня Діана Добровольська.

Цього разу в рубриці "Щастя: люди" - Марина Почапенська, яка захоплюється волейболом і читанням книг. Для неї щастя - взаємне кохання, друзі, радість...

«Щастя – це коли сонячні люди усміхаються і стає так тепло, наче ти загортаєшся у ковдру», - мрійливо каже НародUA студентка Світлана Алфімова. Щастя дівчина описує по-особливому загадково і образно, як і належить справжній творчій особистості.

«Щастя - це просто жити», - заявляє наша сьогоднішня героїня Аліна Продан. Саме вона сьогодні ділиться з НародUA своїм щастям.

Сьогодні своїми думками про щастя ділиться з «НародUA» Катерина Філоненко. Для неї щастя - кожного дня бачити своїх рідних, близьких та друзів щасливими й здоровими, а також займатися "сродною працею".

Сьогодні з «НародомUA» своїм щастям ділиться Анастасія Моргун. Дівчина зізнається, що вона - надзвичайно щаслива людина. Адже її вдома чекає найрідніша сім'я. Крім того, завжди поруч - найщиріші друзі.

Сьогоднішня героїня нашої рубрики "Щастя" Віка отримує найбільше задоволення від подорожей і кохання. Саме вони і продукують ту "хімію", яка робить дівчину щасливою.