Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Сьогодні в рубриці "Щастя: люди" - Анна Бондар. Саме вона наразі ділиться зі світом своїм щастям. Темп життя сучасних людей надзвичайно швидкий: ранок – навчання – робота – сон. І так щодень. Часто ми навіть і не помічаємо найголовніших і найважливіших речей, без яких наше життя кардинально змінилося у гірший бік і навряд чи було б щасливим. Такою думкою з НародUA поділилася школярка Анна Бондар.

«Щастя – це окремі деталі, вітраж з подій і емоцій», - поділилася уже відома НародUA черкащанка Дарія Сова. Вона стверджує, що його можна знайти усюди: у дружніх обіймах, у каві на трояндових пелюстках, у дорозі до далекого і незвіданого. З таких моментів і складається життя.

З вагона потяга "Черкаси-Одеса" про своє щастя для НародUA розповів студент Роман Кошовий. Хлопець стверджує, що його щастя полягає у таких звичних речах, як музика, відпочинок та досягнення омріяної цілі, чим ще раз доводить безсмертний фразеологізм "все геніальне - просте, а все просте геніальне".

Для НародUA сьогодні відкриває куточок своєї душі, де живе щастя, Юлія Борисенко. На думку Юлії, щастя – коли переглядаєш старі фотографії і згадуєш приємні моменти життя, а ще щастя – це створювати спогади, які залишаються на фотокартках.

Вікторія Заїченко обожнює доглядати за кактусами та читати хороші книги. Дівчина запевняє Народ UA, що щастя – це чути українську мову на далеких від Батьківщини горизонтах.

Цього разу про своє відчуття-розуміння щастя розповідає Діана Кметюк. Вона любить співати, читати і подорожувати. Своє щастя вона знайшла в Богові.

У рубриці "Щастя: люди" - Анна Наконечна. Вона дуже любить музику, захопилася бальними танцями. Для Анни щастя - насолоджуватися кожним днем життя і всіма його подарунками. Крім того, це вести активний спосіб життя, насолоджуватися красою навколишнього світу, відчувати поруч "найдорожчих людей".

«Світ — це книжка, і той, хто не подорожує, читає лише одну її сторінку», — так колись говорив Св. Августин. Людське щастя знаходиться на всіх сторінках книги, тому потрібно її постійно читати, аби завжди почуватися щасливим. Сьогодні наша героїня Вікторія Кріль розповідає про те, як можна стати щасливим, відкриваючи для себе світ.

Розкриває свій секрет щастя для НародUA Вікторія Черемис. Дівчина вважає, що щастя у тому, аби не залежати від обставин. Не завжди все буде добре, але почувати себе щасливим можна завжди!

Коли неможливо конкретизувати щастя, це означає, що людина по-справжньому дорожить своїм життям. Життям у всіх його проявах. Марія Соломаха запевняє НародUA: усе, що для тебе важливо - це щастя.