Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Своїм щастям з НародUA ділиться сьогодні Анна Запишна з Одеси, котра не уявляє себе без свободи і спорту. Крім того, щастя Анни - море, котре дарує їй прилив енергії і позитиву.

«Можна довго сперечатися, що таке щастя, але я впевнена, що нам не потрібно цього знати. Воно таке складне і до сміху просте», - ділиться з НародUA своїм відчуттям щастя художник-аматор Олександра. Для дівчини воно подібне до різнобарвної веселки і має для кожного свій відтінок і колір.

Нашому сьогоднішньому героєві рубрики «Щастя:люди» Віталію Іванову - 19. Він навчається у ЛНУ ім. Івана Франка. Працьовитий хлопець вступив відразу на два факультети і зараз він вже вчиться на 3-му курсі історичного факультету й на 1-му курсі філософського. Віталій є творцем проекту "Людина 21 століття".

Катерина Манько народилася 4 грудня 1992 року. Зараз проживає у Красноармійську Донецької області. Про жахи війни та страх, коли зводить зуби, вона раніше чула лише від бабусі, проте сьогодні бабусині розповіді почали оживати. Катерина розповіла НародUA про своє щастя, а також про нещодавню подію у її житті, яка змусила дівчину відчути крижану руку страху, що заважає нормально дихати.

Юлія Христиченко ділиться своїм щастям з читачами НародUA та дякує людині, яка дарує його.

Мир – найважливіше і найголовніше у житті. Часто ми приймаємо за належне такі речі, як чисте блакитне небо над головою, можливість на канікулах поїхати закордон, забиті їжею полиці холодильника і можливість гризти граніт науки, який іноді здається нестерпним і непотрібним. Тільки цього року ми, українці, зрозуміли справжню вартість цих речей, зустрівшись з війною, що постукала у кожні двері. Здавалося, що ж може бути гірше, ніж побачити її? Тільки переживати війну удруге. Цього разу щастям з НародUA поділилася Анастасія Єрьоменко - людина, що насправді розуміє значення слова "мир", має повне право давати молодому поколінню поради і про нього говорити.

Цього разу розповідає про розуміння і відчуття щастя читачам НародUA розповідає Іра Ямборська. Її щастя просте і зрозуміле кожному українцю – здоров'я, свобода і мир. І, скільки б епітетів та метафор не підбирати, навряд чи знайдеш точніші й виразніші слова.

Кажуть, що людина щаслива тоді, коли її хобі є її професією. З цією думкою повністю згодна наша сьогоднішня героїня Оля Курська. Черкаська художниця щаслива від того, що її творчість приносить щастя і їй, і оточуючим.

Цього разу щастям зі світом ділиться Ірина Шевченко. Її щастя - це радість від кожної хвилини життя в рідному Первомайську. Ірина - меломан. Крім того, вона небайдужа до малювання і кінематографу.

Своїм щастям з НародUA ділиться Оксана Поліщук. Ксенія вважає себе щасливою людиною, оскільки не бачить проблем і не створює їх для себе.