Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Своїм щастям з НародUA ділиться Катерина Смирнова. Дівчина вважає, що щастя – це коли наша діяльність здатна приносити щастя іншим, коли ми можемо запалити усмішку на похнюпленому обличчі, яке піддалося осінній депресії.

Своїм щастям з НародUA ділиться Ксенія Кошелева. Щасливою її роблять друзі, малювання, обійми, музика, гарна погода, море...

Щастям з НародUA ділиться креативний Микола Максьома, який пише вірші і прозу, фотографує і захоплюється всім, що має відношення до творчості. Для нього щастя - це можливість постійного саморозвитку та вдосконалення, пізнання внутрішнього «Я».

Щастям з НародUA ділиться Роман Ярьоменко. Він - романтик, який не уявляє свого життя і щастя без книг.

Сьогодні щастям з НародUA ділиться Аліна Тимофєєва. Дівчина захоплюється грою на гітарі, знайомством з новими й цікавими людьми, а також вивченням англійської мови. Її щастя - бути задоволеною тим, що маєш у цей, єдиний, момент життя.

З НародUA поділилася щастям Марина Кошова. Для неї щастя - це щось інтимне, це час для читання книг, це добрі люди навколо, це свобода і створення власного світу...

Надихаючись красою західної України, але, при цьому, розмірковуючи про речі більш глобальні і приземлені, поділилася своїм щастям з НародUA студентка Анастасія Бондар. Героїня рубрики «Щастя: люди» зізнається, що для неї щастя - це... дефляція, а також мир і спокій.

"Найбільшим щастям для мене є присутність рідних людей, з якими я відчуваю себе у безпеці", - ділиться своїм щастям з НародUA Світлана Бутиліна.

"Для мене щастя - це живе спілкування з людьми", - по секрету ділиться з НародUA жителька сонячної Одеси Марина Тарасюк. Дівчина відчуває справжнє щастя, коли спостерiгає за виразом обличчя спiврозмовника, глибиною його очей, відчуває близький подих та ритмічний шепіт губ.

НародUA продовжує розкривати щастя молодих і радісних мам, яким Бог подарував найдорожче, що може бути у світі – любов і дитятко. Наталія Захарченко бажає усім жінкам відчути смак материнства.