Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Сьогодні для НародUA про щастя розповідає Яна Іващенко. Вона вірить, що щастя приходить до нас, коли в людині живе Ісус.

Сьогодні ділиться зі світом своїм щастям і його розумінням Олена Паламарчук. Її професія - тестування сайтів, хобі - психологія, біологія і нейронаука. Вона вважає, що щастя - це не ідеальний світ чи ідеальне життя. Олена переконана, що щастя - це здатність прийняти світ і себе в реальності.

«Щастя – це, насамперед, відсутність страху» - стверджує рівненчанка Ольга Тимошенко. Вона вважає, що щастя завершує людину зсередини і перебуває у таких звичних речах, як гарна книга, якісний фільм та люди, яких щиро любиш. Але, найголовніше, – зізнатися і собі, і світу, що ти щаслива.

Попиваючи трав'яний чай і готуючись до нових цікавих пар, своїм розумінням поняття «Щастя» з НародUA поділилася черкащанка Єлизавета Гураєвська. Вона щиро впевнена, що якщо отримати все і одразу, то настане хаос і тому недарма щастя знаходиться у дрібницях.

Прийнято вважати, що програмісти – небалакучі люди, зацікавлені лише технічними новинками і комп'ютерними схемами. Але черкащанин Артем, що пов'язав своє життя з цією справою, зламав цей надокучливий стереотип, відверто поділившись з НародUA своїм щастям - природою, дзвінками від коханої, гарною музикою...

Сьогодні в рубриці "ЩАСТЯ: люди" НародUA - людська краса, яка творить мистецтво - Вікторія Самарська. Дизайнер за професією і поетеса за покликом серця, Вікторія любить Україну, черпає натхнення із бурхливого Дніпра і запевняє усіх, що необхідно вірити у своє щастя!

Сьогодні в рубриці "Щастя: люди" - Анна Бондар. Саме вона наразі ділиться зі світом своїм щастям. Темп життя сучасних людей надзвичайно швидкий: ранок – навчання – робота – сон. І так щодень. Часто ми навіть і не помічаємо найголовніших і найважливіших речей, без яких наше життя кардинально змінилося у гірший бік і навряд чи було б щасливим. Такою думкою з НародUA поділилася школярка Анна Бондар.

«Щастя – це окремі деталі, вітраж з подій і емоцій», - поділилася уже відома НародUA черкащанка Дарія Сова. Вона стверджує, що його можна знайти усюди: у дружніх обіймах, у каві на трояндових пелюстках, у дорозі до далекого і незвіданого. З таких моментів і складається життя.

З вагона потяга "Черкаси-Одеса" про своє щастя для НародUA розповів студент Роман Кошовий. Хлопець стверджує, що його щастя полягає у таких звичних речах, як музика, відпочинок та досягнення омріяної цілі, чим ще раз доводить безсмертний фразеологізм "все геніальне - просте, а все просте геніальне".

Для НародUA сьогодні відкриває куточок своєї душі, де живе щастя, Юлія Борисенко. На думку Юлії, щастя – коли переглядаєш старі фотографії і згадуєш приємні моменти життя, а ще щастя – це створювати спогади, які залишаються на фотокартках.