Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


«Щастя – це реалізувати себе у кожній сфері», - впевнено стверджує черкащанка Анна Шевченко. Дівчина щиро вважає, що щастя складається з тої, відомої кожному, ейфорії від прогресу в професійній сфері, сім'ї, що підтримає у будь-якій ситуації, і, звісно, з мрії. Можливо, і нереальної, але хіба є кордони у бажань?

Активний громадський діяч, байкер, координатор полтавського ресурсного центру, журналіст і завзятий турист Микита Воловод у цій статті не розкаже, як він встигає займатися усім цим... Але, натомість, поділиться із читачами НародUA, що для нього означає «щастя».

Марина Куликова запевняє НародUA, що головне, що потрібно, аби бути щасливим – не схибити. Адже для людини щастя – це вибір, який потрібно зробити правильно.

Для НародUA розповідає про ЩАСТЯ Юлія Перевалова – дівчина, яка завжди заворожувала усіх простотою і в той же час загадковістю. Юля вважає своїм щастям бути потрібною і робити у цьому світі щось корисне.

Цього разу своїм щастям з НародUA поділилися черкаські приватні підприємці Євген Карбушев і Лариса Турунова. 11 серпня вони відсвяткували 17-ту річницю з дня шлюбу і охоче готові поділитися рецептом міцного подружнього життя і кохання. Для них цей рецепт щастя і кохання складається із здатності відмовити собі заради коханої людини, а також зі звички проводити увесь час разом і... плавати.

Якщо для когось щастя – бути високим, спортивним, мужнім чоловіком, то, можна сказати, Роман Бивзюк уже щаслива людина. Коли він з висоти 2 метрів чує дитячі «ого» у свій бік, це не може не викликати усмішки.

Сьогодні для НародUA про щастя розповідає Яна Іващенко. Вона вірить, що щастя приходить до нас, коли в людині живе Ісус.

Сьогодні ділиться зі світом своїм щастям і його розумінням Олена Паламарчук. Її професія - тестування сайтів, хобі - психологія, біологія і нейронаука. Вона вважає, що щастя - це не ідеальний світ чи ідеальне життя. Олена переконана, що щастя - це здатність прийняти світ і себе в реальності.

«Щастя – це, насамперед, відсутність страху» - стверджує рівненчанка Ольга Тимошенко. Вона вважає, що щастя завершує людину зсередини і перебуває у таких звичних речах, як гарна книга, якісний фільм та люди, яких щиро любиш. Але, найголовніше, – зізнатися і собі, і світу, що ти щаслива.

Попиваючи трав'яний чай і готуючись до нових цікавих пар, своїм розумінням поняття «Щастя» з НародUA поділилася черкащанка Єлизавета Гураєвська. Вона щиро впевнена, що якщо отримати все і одразу, то настане хаос і тому недарма щастя знаходиться у дрібницях.