Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Я дарувала дітям книжки, а вони, я навіть і не очікувала – декламували вірші напам'ять. Оце і є моїм щастям у житті", – розповідає Світлана Петренко – героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — тільки мить, коротка і яскрава, вона вилітає з душі, аби дати місце наступній миті. І так, поки живеш і дивуєшся цьому світові", — розповідає Оксана Кришталева — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — мати можливість бути ким-завгодно, досягти будь-чого, стояти біля витоків величі", — розповідає Ольга Дмитрук — героїня Щастя на НародUA.

"Розкішні світанки, мальовничі заходи сонця, п’янкі аромати квітів — це неможливо не любити. А від цієї любові народжується щастя", — розповідає Олена Коленченко — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це стан, коли в людині гармонійно поєднуються її свобода, захоплення, життєве кредо і задоволення від зробленого", — розповідає Галина Запорожченко — героїня Щастя на НародUA.

"Я щаслива, бо можу дихати, чути, бачити, ходити, торкатися, сміятися, плакати, любити…", — розповідає Надія Бойко — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це дивна річ, яка складається і зі значного, і з дрібниць", — розповідає Ольга Козіна-Люта — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — робити те, що ти любиш, те, що приносить задоволення, в що ти вкладатимеш себе і свою душу", — говорить Руслан Горобець — герой Щастя на НародUA.

"Щастя — це бути вільним у своїх думках, почуттях і діях, а значить бути щасливим в усьому, що з вами відбувається", — розповідає Олена Нечкалюк — героїня Щастя на НародUA.

"Щастя — це внутрішній запал енергії, що змушує усвідомити красу всього, що відбувається довкола; це саме ті крила, що підносять до хмар, нас — безкрилих мешканців планети", — розповідає Мар'яна Позунь — героїня Щастя на НародUA.