Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


«Щастя – бачити, що листоноша несе пакуночок, адресований саме тобі», – вважає наша сьогоднішня героїня Щастя Олена Раєвська.

«Для того, щоб відчути щастя, треба налаштуватися, розслабитися і дочекатися осені», - каже Катя Марчук. Наша сьогоднішня героїня Щастя – рудоволоса дівчина. «Щастя - це те, що ми завжди носимо в своєму серці», - переконана вона.

Ксенія Медвідь – героїня Щастя на НародUA. "Мене осяяло щастя. Мене обійняли дбайливі руки щастя", – розповідає вона.

Ксенія Александрова – героїня Щастя на НародUA. Вона обожнює ходити на весілля.

«Щасливі люди носять весну у серці», - запевняє наша героїня рубрики «Щастя» Марія Кононова.

В'ячеслав Циганець – герой Щастя на НародUA. "Для того, аби бути щасливим в кожну мить нашого життя, потрібно навчитися бути вдячним", - говорить він.

Олена Бараненко – героїня Щастя на НародUA. "Щастя сукупне і суцільне водночас. Неповторне, але з чіткими пам'ятними  рисами. Минуле, майбутнє і вічне. Своє", – розповідає вона.

Ольга Сищук – героїня Щастя на НародUA. "Причин для щастя можна знайти з сотню на день, щоправда тут треба хотіти", – розповідає вона.

Христя Венгринюк – героїня Щастя на НародUA. "Я прагну шукати маленького щастя, яке можна розгледіти в синичці, яка сіла на вікно, в орхідеї, яка пустила квітконосій, у сніданку з улюбленим какао, у обіймах дитини, у подорожах, у теплій ванні, у молитві, у листах, у часі, у відображенні в очах іншого…" – розповідає вона.

Юля Венчур – героїня Щастя на НародUA. "Якщо людина вирішує бути щасливою, то їй не завадять жодні обставини", – розповідає дівчина.