Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Своїм щастям з НародUA ділиться Ольга Лавриченко. Її пристрасть і щастя - це література й історія. Як розповідає Ольга, вона стала щасливою в один момент - на своє 20-річчя.

Кажуть, що талановита людина є талановитою у всьому. Цю мудрість на своєму прикладі намагається довести школярка Дарія Сафронова. Саме вона цього разу ділиться з НародUA своїм щастям. Дарія встигає все: займається музикою, малює, цікавиться психологією, читає гарні книги. Це і є її щастям – розвиток і творчість.

Своїм щастям з НародUA ділиться Катерина Смирнова. Дівчина вважає, що щастя – це коли наша діяльність здатна приносити щастя іншим, коли ми можемо запалити усмішку на похнюпленому обличчі, яке піддалося осінній депресії.

Своїм щастям з НародUA ділиться Ксенія Кошелева. Щасливою її роблять друзі, малювання, обійми, музика, гарна погода, море...

Щастям з НародUA ділиться креативний Микола Максьома, який пише вірші і прозу, фотографує і захоплюється всім, що має відношення до творчості. Для нього щастя - це можливість постійного саморозвитку та вдосконалення, пізнання внутрішнього «Я».

Щастям з НародUA ділиться Роман Ярьоменко. Він - романтик, який не уявляє свого життя і щастя без книг.

Сьогодні щастям з НародUA ділиться Аліна Тимофєєва. Дівчина захоплюється грою на гітарі, знайомством з новими й цікавими людьми, а також вивченням англійської мови. Її щастя - бути задоволеною тим, що маєш у цей, єдиний, момент життя.

З НародUA поділилася щастям Марина Кошова. Для неї щастя - це щось інтимне, це час для читання книг, це добрі люди навколо, це свобода і створення власного світу...

Надихаючись красою західної України, але, при цьому, розмірковуючи про речі більш глобальні і приземлені, поділилася своїм щастям з НародUA студентка Анастасія Бондар. Героїня рубрики «Щастя: люди» зізнається, що для неї щастя - це... дефляція, а також мир і спокій.

"Найбільшим щастям для мене є присутність рідних людей, з якими я відчуваю себе у безпеці", - ділиться своїм щастям з НародUA Світлана Бутиліна.