Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Рецепт свого щастя відкриває для НародUA Дмитро Надолінський: стати добрішими, робити те, що подобається і позбавитися будь-яких страхів.

Герой нашої рубрики "Щастя: люди" - Іван Деревій. Його життя - здорова, сироїдна кухня, Природа і здоровий спосіб життя. Це і є щастям для Івана Деревія. Сьогодні він розповідає нам про синичок, ягоди, трави... Одним словом, про щастя людини в єдності з природою.

Про тепло у душі, легкість, сміх і перемоги над собою, які змушують визнати, що ти – щасливий, розповідає для Народ UA Валентина Лозова. На думку Валентини, будь-які труднощі в житті, які ми повинні подолати, – роблять людину кращою і сильнішою для майбутніх досягнень.

Героїня постійної рубрики Народ UA «ЩАСТЯ: ЛЮДИ» Яна Федоровська вбачає щастя у речах, які завжди з нами – це природа, родина і коханий. Нічого немає важливішого!

Герой Народ UA – Денис Нечипоренко – успішний спортсмен. Денис вважає себе щасливим, адже кожного дня відчуває радість як від повсякденних дрібничок, так і великих перемог.

Чудово та нетрадиційно сьогодні для Народ UA розповіла про ЩАСТЯ Світлана Олешко. Про те, яким ЩАСТЯ буває різним, де його знайти, як ним жити...

Євген  Карякiн – п'ятиразовий чемпіон України зі спортивних бальних танців, суперфіналіст проекту «Танцюють всі-2» та «Танцюють всі! Повернення героїв», учасник шоу «Танці з зірками», сьогодні – герой Народ UA, розповідає  про світло у своїй  душі – про щастя...

У нашій сонячній рубриці ЩАСТЯ: ЛЮДИ Тетяна Абсалямова – дівчина, яка переконана, що щасливим бути потрібно в теперішню мить. Щастя – у кожній хвилині життя...  

На думку нашої героїні Альони Озерової, щастя – це чаша радісних емоцій, що знаходиться у нашому серці. Сьогодні Альона запевняє, що омріяним щастям для усіх українців є мир і гармонія на нашій землі!

Сьогодні для Народ UA розповідає про своє щастя Таня Турчин. Для Тетяни щастя у тому, аби пізнавати щось нове, творити щось нове і реалізовувати свою творчість.