Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


«Не потрібно шукати щастя у далеких закутках, воно зовсім поруч», - закликає черкащанка Дарина Розсоха. Саме вона цього разу розповідає про своє розуміння «щастя». Для дівчини щастя - романтичне і просте: все те, що оточує нас щодень. Хіба не прекрасні нічні алеї нашого міста? Хіба не диво бачити радість в очах дитини? Хіба не чудово зустрічати старих друзів і знайомитися з новими, не менш гарними, людьми? Хіба не щастя жити?

«Щастя для мене - це відчуття приємного здивування, захопленості моментом і коли майже все і всі, що тебе оточує, здаються неймовірно доречними і не зайвими», - з щирою усмішкою розповідає черкащанин Олександр Безпальчук. Саме він цього разу надихає читачів НародUA на гарні вчинки і думки своїм щастям. Для Олександра щастя - завжди однаково чудове у всіх його проявах, це світле почуття мешкає у дитинстві й іноді з'являється протягом усього життя людини.

«Інколи один день подорожі дає людині більше ніж роки звичайного життя, допомагає пізнати себе та побачити світ під іншим кутом», - з ностальгічною посмішкою зізнається уродженка Канева Ольга Фурман. Цього разу саме вона поділилася із НародUA та усім світом цим світлим почуттям. Для Олі щастя концентрується у далеких мандрівках, нових звершеннях та, звісно, міцному здоров'ї.

«Щастя – це жити тут і зараз, не перейматися порожніми речами, а цінувати справжнє і намагатися прожити кожен день з певними враженнями і висновками для себе», - ділиться своїми думками з НародUA про щастя молода черкаська журналістка Анна Пилипенко. Для дівчини щастя - це щось між дрібницями і глобальними речами, як би суперечливо це не звучало. Головне – вміти знайти і втримати баланс.

«Тибетські монахи підкажуть, що щастя - це гармонія, яку люди знаходять у стосунках між собою і світом», - ділиться з НародUA своїм щастям Денис Андрущенко, надихаючись атмосферою таємничого Львова. Для хлопця щастя концентрується в коханій людині, яка у будь-який момент підтримає і зрозуміє.

Сергій Мішутін вважає, що щастя у кожного своє, особливе та унікальне, а тому кожен може трактувати його по-своєму. Трактуванням свого щастя Сергій ділиться з читачами НародUA.

Своїм щастям з НародUA ділиться сьогодні Анна Запишна з Одеси, котра не уявляє себе без свободи і спорту. Крім того, щастя Анни - море, котре дарує їй прилив енергії і позитиву.

«Можна довго сперечатися, що таке щастя, але я впевнена, що нам не потрібно цього знати. Воно таке складне і до сміху просте», - ділиться з НародUA своїм відчуттям щастя художник-аматор Олександра. Для дівчини воно подібне до різнобарвної веселки і має для кожного свій відтінок і колір.

Нашому сьогоднішньому героєві рубрики «Щастя:люди» Віталію Іванову - 19. Він навчається у ЛНУ ім. Івана Франка. Працьовитий хлопець вступив відразу на два факультети і зараз він вже вчиться на 3-му курсі історичного факультету й на 1-му курсі філософського. Віталій є творцем проекту "Людина 21 століття".

Катерина Манько народилася 4 грудня 1992 року. Зараз проживає у Красноармійську Донецької області. Про жахи війни та страх, коли зводить зуби, вона раніше чула лише від бабусі, проте сьогодні бабусині розповіді почали оживати. Катерина розповіла НародUA про своє щастя, а також про нещодавню подію у її житті, яка змусила дівчину відчути крижану руку страху, що заважає нормально дихати.