Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Сьогодні щастям з НародUA ділиться Максим Зінченко, який мріє стати актором. Його щастя - любляча сім'я.

Сьогодні героїня НародUA Оля Скиба розповідає про те, що кожна жінка, яка має поруч коханого, – найщасливіша. Тому потрібно берегти те, що маємо зараз, і робити свої стосунки кращими.

Сьогодні щастям зі світом ділиться Вікторія Волошина. Вона щаслива тому, що має справжніх друзів, сім'ю і можливість подорожувати.

Нашій сьогоднішній щасливій героїні Тані Коваленко - лише 14, та її роздуми про щастя далеко не дитячі. Її щастям давно перестали бути ляльки в рожевих сукнях та смачні цукерки. Юна мешканка Новоград-Волинського бачить щастя зовсім не в тому.

Своїм щастям з НародUA ділиться спортсменка Олександра Артеменко. Для неї щастя - волейбол і батьки.

Сьогодні щастям з НародUA ділиться Катерина Бартецька. Вона займається громадською діяльністю, любить спорт, книги, обійми й поцілунки.

На сторінках НародUA є багато мудрих роздумів про щастя, про любов і про те, як досягнути гармонії в житті… А як дитина бачить щастя? Чи вважають себе щасливими дітлахи? І чи потрібно їм так само небагато для щастя, як і дорослим? Шестирічна Катеринка та семирічна Юля бачать цей світ так, як бачили його раніше усі ми.

«Якщо ми будемо шукати щастя, не знаючи, де воно, ми ризикуємо з ним розійтися», - говорив Руссо. Юна героїня НародUA Яна Назаренко вважає, що щастя може бути різних кольорів. Вона стверджує, що народження людини у світ і можливість жити вже є великим щастям.

«Людина створена для щастя, як птах для польоту», - говорив Володимир Короленко. Сьогодні ж героїня Народ UA Анжеліка Янюк розповідає про те, що може бути щастям для кожної живої істоти у світі. Бо щастя мають і люди, і коти, і навіть квіти, що вільно ростуть на диких полях…

Різні думки мають люди різного віку. Наша юна героїня Катерина вважає, що щастя легко можна розділити на матеріальне і духовне. НародUA закликає спробувати поєднувати такі різні погляди і ставати удвічі щасливішими. Бо багато щастя не буває…