Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


На сторінках НародUA є багато мудрих роздумів про щастя, про любов і про те, як досягнути гармонії в житті… А як дитина бачить щастя? Чи вважають себе щасливими дітлахи? І чи потрібно їм так само небагато для щастя, як і дорослим? Шестирічна Катеринка та семирічна Юля бачать цей світ так, як бачили його раніше усі ми.

«Якщо ми будемо шукати щастя, не знаючи, де воно, ми ризикуємо з ним розійтися», - говорив Руссо. Юна героїня НародUA Яна Назаренко вважає, що щастя може бути різних кольорів. Вона стверджує, що народження людини у світ і можливість жити вже є великим щастям.

«Людина створена для щастя, як птах для польоту», - говорив Володимир Короленко. Сьогодні ж героїня Народ UA Анжеліка Янюк розповідає про те, що може бути щастям для кожної живої істоти у світі. Бо щастя мають і люди, і коти, і навіть квіти, що вільно ростуть на диких полях…

Різні думки мають люди різного віку. Наша юна героїня Катерина вважає, що щастя легко можна розділити на матеріальне і духовне. НародUA закликає спробувати поєднувати такі різні погляди і ставати удвічі щасливішими. Бо багато щастя не буває…

«Моє щастя – це ті моменти, які згадуєш мимохідь, де б ти не був: у автобусі, у школі, у кафе, чи вдома, лежачи у ліжку – і ще як мінімум годину усміхаєшся», - каже НародUa черкаська школярка Ірина Мордюшенко. Змальовує щастя дівчина захоплено і романтично: для неї воно подібне до сторінок старого особистого щоденника, що складається з кількох найважливіших розділів: сім'ї, подорожей та друзів.

Цього разу щастям з НародUA ділиться Олеся Руденко. Вона - спортсменка, котра чудово малює і багато читає.

Іноді говорять, що гороскоп нічого не вирішує, і характер людини від нього не залежнить, проте ці слова ніяким чином не стосуються нашої сьогоднішньої героїні. Ольга Євса – це активна, непосидюча, але іноді задумлива, заглиблена в себе та мовчазна дівчина. Вісімнадцятирічна Ольга - справжній близнюк, незважаючи ні на що.

Чорнявий черкаський хлопчина Вова у свої 22 впевнено заявляє, що справжнє щастя може бути лише у коханні.

«Щастя – це жити цікаво, аби пройти усе – і бійки, і вечірки, і взлети, і падіння», - усміхаючись, зізнається Беназир Бекмухамедова. Для дівчини щастя, у першу чергу, складається з комфортного домашнього вогнища, життя, наповненого колоритними фарбами, і простих усмішок близьких людей.

Свіжими поглядами і динамікою думок вразила НародUA чудова людина Наталія Черватюк. Саме вона ділиться з нами своїм щастям. Наталія закликає, попри щоденні страхи, негаразди і нерозуміння, ніколи не втрачати блиск в очах.