Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


НародUA і Алла Плахтій продовжують вести започатковану рубрику ЩАСТЯ. Ми знайшли своє щастя і в цьому. Як уже зазначалося, всі ми - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ і бути щасливими у людяності. Цього разу своїм щастям з НародUA ділиться Антон Котляренко.

Щастя – начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні зовнішні речі-атрибути. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. НародUA і Алла Плахтій розпочинають нову рубрику - ЩАСТЯ. Це, як і рубрика ЛЮДИНА, - провідна ніша нашого сайту. Вони тісно поєднуються і доповнюють ода одну. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя.

«ПочатокПопередня818283848586НаступнаКінець»
Сторінка 86 з 86