Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, задоволення від життя, людяність. У кожного - своє задоволення. Свої мрії, які здійснюються. Свої пристрасті й захоплення. Свої миті радості. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com або oleksandrsolonets@gmail.com. Також в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів про щастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


Своїм щастям з НародUA ділиться Юлія Жадан. Тож в унікальній рубриці читайте про те, що щастя для Юлії Жадан - це абсолютно конкретні речі, а не щось філософське й невловиме. Щастя для Юлії Жадан, окрім іншого, - це вміння робити щасливими інших.

Героїня рубрики ЩАСТЯ - Вікторія Шкабой. Для неї щастя - ефемерний і майже невловимий стан, хвиля, яка накочується звідкись зненацька. Надзвичайна мить легкості й безтурботності.

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Оксана Дуплій. Вона намагається зробити щасливими інших. Захоплення Оксани Дуплій з часом переростають в освіти. Їй у житті допомагає психотерапія. Оксана мріє працювати в кіно.

Героїня нашої рубрики ЩАСТЯ - Галина Мазур. Для неї щастя - це радість і райдужна мильна бульбашка, яка, виблискуючи на сонці, весело летить до тебе.

У нашій унікальній рубриці ЩАСТЯ - Оленка Некрасова. Її щастя - в миттєвостях: приємна розмова, хмаринка, усмішка сина...

У рубриці ЩАСТЯМеланія Григоренко. Вона знайшла щастя в мандрах, книгах, фестивалях, концертах, дітях...

Своїм щастям з НародUA тепер ділиться Юлія Волинець. Тож у рубриці ЩАСТЯ читайте про те, що дарує Юлі це відчуття. Це і прихід весни, і усмішка дитини, і концерт "Океану Ельзи"...

Сьогодні героїня нашої рубрики ЩАСТЯ – Анастасія Дядюша. Вона вважає, що кожен обирає сам: бути щасливим чи ні. Для того, щоб мати щастя, потрібно лише зробити правлений вибір.

У рубриці ЩАСТЯМарина Братчук. Вона з радістю ділиться з нами своїм щастям. На питання "Що таке щастя?" Марина Братчук відповідає своїм життям і досвідом: любов, гармонія, вміння бачити, розпізнавати, зберігати й ділитися прекрасними миттєвостями.

Про своє щастя НародуUA розповідає Таня Варивода. Наш спосіб життя і те, як ми проживаємо кожен день – це і є нашим щастям.