Щастя це

Щастя - це ділитися світлом, любити. Поділіться зі світом своїм ЩАСТЯМ. Ставайте нашими героями і партнерами.

 

Зробіть світ щасливішим! Поділіться своїм щастям!

Щастя: люди

Щастя – це начебто проста, але водночас і незбагненна річ. Це не певні речі-атрибути, рівень достатку, посада чи інші зовнішні ознаки. Щастя - це спосіб мислення, любов до людей і світу, задоволення від життя, тобто вдячність і цінування життя, людяність. Про щастя з точки зору психології, науковців і християнства можна прочитати в статті "Що таке щастя: погляд учених, митців, психологів, релігій". 

У кожного власні захоплення, миті радості. Головне - цінувати те, що є, приймати належно радість і сум, не заздрити, не чинити зло. Ми всі - різні, але маємо залишатися ЛЮДЬМИ. Людяність і щастя бути людиною об'єднує нас. Приєднуйтесь до нас і розкажіть про своє щастя. Ми переконані, що це змінює світ на краще і зближує усіх людей, якими б різними вони не були! Поділіться своїм щастям з нами, зі світом! Повірте, щастя - заразливе, тому світ стане щасливішим і добрішим. Пишіть нам на e-mail narodua@narodua.com.

Крім того, у нас - в рубриці "Як стати щасливими" - ви зможете прочитати статті відомих у світі науковців, психологів, експертів і тренерів прощастя та його "рецепти", а також про речі, які не варто робити для того, щоб бути щасливим. Зрештою, якщо ми не наповнимо себе внутрішнім щастям і миром, то не виконаємо свою місію. Внутрішнє щастя - це, передусім, невипромінювання зла, мир і любов...

У нас ви зможете прочитати про щастя нещасливих, про науковий підхід до щастя, про щастя любові й внутрішнього миру, про щастя вдячності, про потужний трьохетапний рецепт щастя й про інші дуже цікаві практичні речі. 

Тож давайте разом робити світ і себе в ньому щасливішими!


"Важко описати, що таке щастя взагалі. І також важко визначити, яку людину можна вважати по-справжньому щасливою", - каже Влад Тітаренко. Сьогодні він ділиться з НародUA своїм щастям. Влад обожнює легку атлетику, грає на гітарі, фотографує.

Цього разу щастям з НародUA ділиться Олександр Дмитренко. Його щастя - кохання і спорт.

Сьогодні щастям з НародUA ділиться Ксенія Краюшкіна. Для неї щастя - знати, що ти кохаєш і що ти кохана.

Щастям з НародUA ділиться Валерія Вдовиця. Їй подобається про когось піклуватися, подобається відчувати себе частиною чужого життя...

Подружжя Байкуловиих – це сім'я, якою дійсно хочеться захоплюватися. Артур та Ірина вважають себе щасливими і розповідають, чому саме.

Сьогодні щастям з НародUA ділиться Олена Босак. Вона обожнює співати й малювати.

Цього разу щастям з НародUA ділиться Аліна Горбаченко. Її щастя - радість і щастя близьких.

Своїми роздумами про щастя і своїм щастям з НародUA поділилася Світлана Шкрьобка - сільський учитель. Вона любить природу і збирає лікарські рослини. Одне з її захоплень - в'язання, в тому числі й бісером. Крім того, жінка любить грати у баскетбол і загалом веде активний спосіб життя. Дякуємо пані Світлані за те, що поділилася з нами і всім світом світлом...

Щастям з НародUA ділиться Настя Панаєва. Для неї найбільше щастя - це спілкування.

Цього разу щастям з НародUA ділиться Віталій Кузялєв. Він здійснив свою дитячу мрію - навчився грати на гітарі.